Бульйонниця 560 мл LUMINARC Directoire 9944Р 28 грн.

Ємність: 560 мл. Матеріал: ударостійке скло.

Сервіз столовий на 19 предметів Carine granit&black 7669N Luminarc 762 грн.

Cервіз на 6 персон. Матеріал: ударостійке скло. Комплектація: 19 предметів.

Салатник Luminarc Harena 27 см L2970 86 грн.

Ударостійка склокераміка. Діаметр 270 мм. Форма кругла.Можна використовувати в мікрохвильовці, мити в посудомийній машині.

Бульйонниця 540 мл LUMINARC POTAGE 32305 49 грн.

Ємність: 540 мл. Матеріал: склокераміка.

Набір для напоїв /7 предметів/ ROC Arcopal 4987L 173 грн.

Матеріал: термостійкий ударостійке скло. Комплектація: глечик 1 шт - 1,8 л, стакани 6 шт - 250 мл. Можна використовувати в мікрохвильовій печі, мити в посудомийній машині.

Тарілка десертна Everyday 19,5 см Luminarc 2055N 24 грн.

Ударостійка склокераміка. Діаметр 195 мм. Можна використовувати в мікрохвильовій печі і мити в посудомийній машині.

Сервіз столовий 3255Q / 19 предметів / FESTON Luminarc 540 грн.

Cервіз на 6 персон. Матеріал: гартоване скло. Комплектація: 19 предметів (6 десертних тарілок, 6 супових тарілок, 6 тарілок обідніх, 1 салатник)

Сервіз столовий LOTUSIA white /30 предметів/ LUMINARC h3902 1 116 грн.

Cервіз на 6 персон. Матеріал: склокераміка. Комплектація: 30 предметів.

Сервіз столовий 18 предметов Carine Light Turquoise LUMINARC 657 грн.

Cервіз на 6 персон. Матеріал: ударостійке скло. Комплектація: 18 предметів.

Сервіз столовий 6197Е /19 предметів/ AUTHENTIC White LUMINARC 936 грн.

Матеріал: загартоване скло. Комплектація: 19 предметів. Можна використовувати в мікрохвильовій печі і мити в посудомийній машині.

Сервіз столовий на 19 предметів Diwali Granit 2920Р LUMINARC 773 грн.

Cервіз на 6 персон. Матеріал: ударостійке скло. Комплектація: 19 предметів.

Форма для запікання овальная 32*20 см SMART CUISINE 3083N LUMINARC 179 грн.

Матеріал: склокераміка. Максимальна температура: +250 ° С.

Посуд Люмінарк по праву є одним з найвідоміших і продаваних у всьому світі. Причина його популярності полягає в привабливому вигляді, і вже на друге місце численні шанувальники ставлять такі характеристики товару, як довговічність і безпеку виробів. Якщо і ви вирішили придбати для своєї кухні чудові тарілки Люмінарк, кухлі, келихи, піали, кавовий або чайний сервізи або інший посуд, вам буде корисно дізнатися про особливості цієї французької продукції докладніше. Розглянемо частину її переваг.

Посуд Люмінарк Київ

Експлуатаційні властивості посуду Luminarc

В якості основного матеріалу для виробництва, компанія Luminarc застосовує ударостійке скло. Такий матеріал дарує виробам ідеально рівну поверхню, не здатну накопичувати забруднень, вбирати барвники або сторонні аромати. У зв'язку з відсутністю пор матеріалу, мікроорганізми не можуть утриматися на його поверхні. Ви можете не побоюватися того, що на тарілках і чашках будуть "селитися" бактерії. Крім того, це означає, що посуд цього виробника відмінно підходить для дітей.

 

Особливості технології виробництва

Скло, про яке йде мова, виробляється за особливою технологією плавлення. Спочатку предмет сильно нагрівають, після чого також сильно охолоджують, в результаті чого воно і починає мати відмінну міцність. Висока механічна опірність поєднується з високими термічними властивостями. Буквально весь посуд французької марки ви зможете розігрівати в мікрохвильовці. З приготуванням страв у печі також не виникнуть проблеми. Природно, що якщо ви станете кидати посуд на підлогу і бити її об стіни, то він не встоїть. Але цікавий момент полягає в тому, що розіб'ється він на негострі осколки, порізатися об які просто неможливо. Звідси, ще одна рекомендація на користь того, щоб вироби цього якісного бренду ви купували і для своїх дітей-непосид. "Дитячий посуд Люмінарк" - це вже стале поняття, яке не вимагає пояснень і має за ознаку якість, надійність і безпеку.
 
Навіть у тому випадку, якщо ви вирішите розігріти посуд до плюс 300 градусів Цельсія, шкоди ви йому цим не завдасте. Крім того, він не боїться експлуатації і при температурі в мінус 20 градусів Цельсія. Багато виробів інших виробників не витримують температурних перепадів. Але спеціальна технологія виготовлення, яка вже була описана вище, надала виробам стійкість і до коливань температур.

 

Що ще можна сказати про переваги посуду Люмінарк

У число безперечних переваг входить те, що догляд за ним досить простий. Ви можете скористатися спеціальними засобами, в тому числі, і порошками і в жодному разі не нашкодите. Вироби збережуть свій привабливий вигляд і яскравий колір. На багатьох предметах нанесені декоративні зображення, які також стійкі до чищення. Навіть якщо ви станете використовувати порошки щодня, ніякої шкоди зовнішньому вигляду французького посуду ви не заподієте. Дрібні подряпини і помутніння не утворюються і в тому випадку, якщо мити вироби ви будете в посудомийній машинці.

Підсумуємо:

  • гарний дизайн форм і кольорів;
  • якість матеріалу, продиктована особливою технологією виробництва;
  • безпека в експлуатації, що визначає категорію "дитячий посуд Люмінарк";
  • доступність за ціною, що дозволяє купити посуд Люмінарк в досить бюджетному сегменті.

Все це визначає переваги даного бренду і загальновизнане лідерство в продажах.

Широкий асортимент і різноманітність рішень, всілякі забарвлення і форми, багато хвилин подарованної радості. Набори Люмінарк, звичайні тарілки Люмінарк і миски цього виробника з Франції можуть стати справжньою окрасою столу і самого блюда.