По вашому запиту товар не знайдений

Йогуртниця - незамінний аксесуар для тих, у кого є діти, а також для спортсменів і шанувальників здорового способу життя. Ця побутова техніка призначена для сквашування молока шляхом додавання в нього корисних молочнокислих бактерій. Смачний, легкий і поживний сніданок можна приготувати без зайвих витрат часу і сил. Йогуртниці продовжують завойовувати серця любителів смачного і корисного, оскільки в їх використанні можна знайти масу переваг:

  • компактність;
  • безпеку;
  • енергоефективність;
  • простота використання і обслуговування


В основній своїй масі йогуртниці схожі одна на одну як зовні, так і за технічними характеристиками. Вони складаються з основного контейнера круглої або прямокутної форми, в який поміщені від 6 до 12 баночок зі скла або пластику ємністю 120-200 мл. Також є окремі моделі, в яких ємність загальна - кругла чаша об'ємом 1 л. Потужність такої побутової техніки - 22-50 Вт, що робить її дуже економічною. Також основна маса йогуртниць оснащені звуковим сигналом і світловим індикатором роботи.

Смачний сирок і сметану тепер можна приготувати вдома

Коли в будинку з'являється дитина, будь-яка мама намагається оточити її турботою і добротою, а також смачною і корисною їжею. Йогуртниця - незамінна річ в приготуванні смачних і корисних кисломолочних дитячих страв. Основна її зручність полягає в тому, що можна поставити молоко ввечері, а через 8 годин отримати на сніданок смачний і корисний домашній йогурт.

Також бувають йогуртниці з функцією приготування сиру і сметани, проте не всі прилади для цього підходять. Для того, щоб отримати домашню сметану, потрібен девайс з регулятором температури, оскільки температура приготування сметани нижче, ніж йогурту. Поласувати сирком власного приготування можна, якщо у вас є йогуртниця, яка вміє не тільки сквашувати, але і сиркувати молочко, а також, якщо в комплекті є спеціальні лоточки для готового продукту.

Готуй йогурти без барвників і консервантів

Основний плюс наявності йогуртниці на вашій кухні полягає в тому, що ви знаєте, з чого складається готовий продукт. Ніяких барвників і шкідливих добавок - тільки молоко і працьовиті бактерії. Асортимент заквасок в супермаркетах дуже широкий, тому можна перепробувати кілька варіантів і вибрати найсмачніший саме для вас. Додавши свіжі ягоди і фрукти, ви отримаєте смачний і корисний десерт без шкоди для фігури. Крім солодких страв, з домашнього йогурту виходять дуже смачні заправки для салатів і соуси для основних страв.

Якщо ви любите радувати своїх близьких і друзів корисною смакотою, то купити йогуртницю вам просто необхідно.