СтальЕмаль займається виробництвом емальованого посуду і емальованого посуду, що має антипригарне покриття. Щорічно підприємство випускає близько 7 мільйонів одиниць посуду. Продукція, що випускається відповідає державним стандартам якості і абсолютно безпечна для експлуатації. Cтальний емальований посуд - ГОСТ 24788-2001, посуд з антипригарним покриттям - ГОСТ Р 52223-2004.


Незаперечні переваги емальованого посуду СтальЕмаль

 

  • різноманіття колірних забарвлень і дизайну емальованих виробів, дозволяє кожній господині вибрати ідеальний і яскравий виріб;
  • подвійне емальоване покриття забезпечує захист від проникнення оксидів металу в їжу, роблячи посуд безпечним для використання;
  • ефективна теплова обробка їжі досягається за рахунок міцного корпусу з холоднокатаного прокату;
  • посуд розрахований на тривалий термін експлуатації, при цьому не втрачає первинний зовнішній вигляд;
  • емальований посуд СтальЕмаль - чудовий подарунок для всіх господинь;
  • емальовані вироби можна мити у всіх типах посудомийних машин, а також використовувати на будь-яких видах плит.


Завдяки високій якості і позитивних характеристик емальований посуд СтальЕмаль міцно зміцнив свої позиції на ринку і користується величезним попитом у покупців. Купити емальований посуд можна в нашому інтернет-магазині за прийнятними цінами.

 

Переваги придбання емальованих виробів в інтернет-магазині

 

На сторінках нашого інтернет-каталогу представлені різні види емальованого посуду СтальЕмаль. Всі моделі виконані з високоякісних матеріалів, за останніми передовими технологіями. Посуд гарантовано прослужить довгий період часу і буде радувати своїм незвичайним і креативним дизайном. Будь-яка господиня буде в захваті і з задоволенням готуватиме в новому емальованому посуді.

На сайті можна придбати емальовані вироби зі знижкою і значно заощадити. Якісний і при цьому недорогий емальований посуд СтальЕмаль порадує своїх майбутніх володарів яскравим колірним оформленням і відмінними технічними характеристиками. Всі моделі емальованих виробів отримали тільки позитивні відгуки від покупців. Порадуйте себе і вашу сім'ю покупкою оригінальної емальованого посуду СтальЕмаль.