По вашому запиту товар не знайдений

Пароварка - унікальний прилад, за допомогою якого можна отримати безліч корисних і при цьому смачних страв. Такий пристрій незамінний при дієтичному харчуванні і в будинках, де готується їжа для дітей. Вживати парову їжу рекомендується вагітним і годуючим жінкам, людям, які страждають від порушень в роботі шлунково-кишкового тракту, а також всім, хто піклується про своє здоров'я.

Переваги сучасних пароварок

Ці прилади займають почесне місце на багатьох кухнях. Сучасні господині гідно оцінили плюси даних девайсів:

  • Можливість отримання корисних страв. Продукти, оброблені паром, зберігають максимум вітамінів і мінералів. При цьому овочі, риба, м'ясо або інші продукти виходять соковитими і м'якими.
  • Швидкість приготування. Ці пристрої готують їжу швидко і, головне, самостійно. Вам не потрібно нічого замішувати, перевертати або якось ще брати участь в процесі. Крім того, пароварки можуть готувати кілька страв одночасно.
  • Функціональність. За допомогою даного агрегату можна не тільки готувати, але і розморожувати або розігрівати їжу, випікати кекси і булочки, помякшувати зачерствілий хліб і інше.
  • Зручність у використанні. Такі пристрої повністю герметичні. Це гарантує відсутність будь-яких слідів приготування їжі на кухні. До того ж в пароварці ніколи нічого не пригорає, їх дуже легко мити. Деякі моделі навіть можна очищати в посудомийній машині.


Мінусів у пароварок практично немає. Але варто звернути увагу на те, що даний прилад досить габаритний. Перед покупкою варто визначити місце, де ви встановите пароварку.

Як правильно вибрати пароварку?

Для того щоб вам було по-справжньому зручно користуватися цим пристроєм, необхідно визначитися з наступними характеристиками:

  • Тип управління. Пароварка може бути механічна або електрична. Другий вид приладів відрізняється наявністю спеціального табло, що відображає режими, і можливість користуватися додатковими функціями.
  • Об'єм і форма чаш. Підбирайте розмір чаш в залежності від кількості членів сім'ї. Максимальний об'єм становить близько трьох літрів. Особливу увагу зверніть на чашу для рису - її об'єм варіюється від 0,7 до 2,0 літрів.
  • Потужність. Чим вищий цей показник, тим швидше готується їжа.
  • Індикатор рівня води і отвір для доливання води. Це хоч і не обов'язкові, але дуже корисні речі в пароварці. При їх наявності користуватися агрегатом набагато зручніше.


Важливим критерієм при виборі даного пристрою також є ціна. Чим інтенсивніше буде використовуватися пароварка, тим якісніший потрібен прилад. У нашому онлайн-магазині ви зможете підібрати вироби від кращих виробників за прийнятною вартістю. Ми пропонуємо надійні агрегати з чашами для каш, для кукурудзи і т. д. Вже сьогодні ви можете купити пароварку і радувати себе і близьких смачними і корисними стравами, приготованими на пару.