Часи работи: пн-пт 9:00 – 17:30

Про нас

На оптовому ринку посуду та побутової техніки наша компанія успішно працює з 2001 року і займає лідируючі позиції з оптового продажу посуду. Інтенет-магазин посуду та побутової техніки "До Кухні" створений в кінці 2013 року з метою освоєння ринку роздрібної торгівлі через інтернет.

Центральний офіс компанії та складські приміщення знаходяться в місті Житомирі, Україна.

Ми є прямим дистриб'ютором та імпортером більшості з пропонованих нами товарів. Це величезний вибір посуду з порцеляни, скла, емальованого посуду, алюмінієвого і чавунного посуду за доступними цінами. Компанія є представником таких торгових марок як Vinzer, Granchio, Биол. Ви можете бути впевнені в гарантії якості та своєчасній доставці товару.

Інтернет-магазин посудуІнтернет-магазин побутової техніки

Доставку товарів ми організовуємо за допомогою поштових служб.

У Києві створено робочий офіс, який, на жаль, поки не може виконувати презентаційних функцій і приймати покупців. Але ми розвиваємося дуже швидко і незабаром будемо мати в Києві повноцінне представництво, склади і можливість доставки посуду до дому.

Професійні менеджери нададуть вам вичерпну консультацію по всіх запитаннях що до товарів і зроблять нашу співпрацю взаємовигідною і приємною.