Сковорода 26 см DeLux Біол 2617Р індукція, з’ємна ручка Сковорода 26 см DeLux Біол 2617Р індукція, з’ємна ручка 999 грн.

Діаметр: 26 см. Матеріал алюміній. Покриття антипригарне. З'ємна ручка з покриттям SoftTouch.

Жаровня чавунна 30 см MONOLITH M3060U ТМ BRIZOLL Жаровня чавунна 30 см MONOLITH M3060U ТМ BRIZOLL 835 грн.

Жаровня чавунна з литими ручками. Діаметр: 30 см.

Кришка для пательні 26 см VT6-13101 ТМ Vitol Кришка для пательні 26 см VT6-13101 ТМ Vitol 159 грн.

Матеріал: скло. Діаметр: 26 см.

Кришка для пательні 28 см VT6-13102 ТМ Vitol Кришка для пательні 28 см VT6-13102 ТМ Vitol 180 грн.

Матеріал: скло. Діаметр: 28 см. ​

Хит продаж Сковорода 24 см чавунна Optimа O2440-P ТМ BRIZOLL Сковорода 24 см чавунна Optimа O2440-P ТМ BRIZOLL 489 грн.

Діаметр: 24 см. Матеріал: чавун. Товщина стінок - 3,4 мм. Висота - 4,6 см. Дерев'яна ручка.

Сковорода чавунна глибока діаметром 28см Optimа O2860-P ТМ BRIZOLL Сковорода чавунна глибока діаметром 28см Optimа O2860-P ТМ BRIZOLL 750 грн.

Чавунний корпус. Діаметр 28 см. Висота 69мм. Екологічно чистий матеріал. Товщина стінок - 3,4 мм. Дерев'яна ручка.

Кришка для пательні 30 см VT6-13103 ТМ Vitol Кришка для пательні 30 см VT6-13103 ТМ Vitol 200 грн.

Матеріал: скло. Діаметр: 30 см. ​

Сковорода 22 см для млинців RINGEL Canella RG-1100-22p Сковорода 22 см для млинців RINGEL Canella RG-1100-22p 425 грн.

Матеріал алюміній. 22 см

Сковорідка 20 см  INDUCTION black granite WILMA PLUS PAPILLA Сковорідка 20 см INDUCTION black granite WILMA PLUS PAPILLA 524 грн.

Діаметр 20 см Індукційне дно Покриття : антипригарне Виробник: PAPILLA ( Турція)

Сковорода - це той різновид посуду, без якої не можна обійтися ні на одній кухні. І навіть якщо ви дотримуєтеся максимально здорового харчування, вона обов'язково стане вам у пригоді. Сучасний ринок наповнений величезною кількістю різних сковорідок, в якому легко розгубитися навіть досвідченим кулінарам. Тому пропонуємо вам коротку, але ємну інструкцію, з якою вибір сковороди стане не стомлюючим заняттям, а цікавою пригодою.

 

Чавунна або керамічна? Основні види сковорідок

Всі сковорідки, які ми бачимо в магазинах, можна розділити на кілька груп залежно від матеріалу, який застосовувався при їх виготовленні.

  1. Чавунні сковороди. Вони зроблені з самого натурального і міцного матеріалу - чавуну. На вигляд це зазвичай чорні, досить великі і важкі сковорідки. Через великі габарити ними може бути незручно користуватися, тому перед покупкою чавунної сковорідки поцікавтеся її вагою і розрахуйте свої сили. Перевагою чавуну є його екологічність і довговічність. Остання характеристика відносна, оскільки при падінні чавун ризикує розколотися. У таких сковорідках їжа виходить особливо смачною і вона довго залишається теплою, так як чавун відмінно зберігає тепло.
  2. Керамічні сковорідки. Такі сковороди останнім часом користуються дуже великою популярністю. Секрет полягає в доступній ціні і численних перевага. По-перше, вони мають антипригарне покриття. По-друге, вони повністю безпечні. І по-третє, покриття у них досить стійке, тому термін експлуатації обов'язково вас порадує.
  3. Тефлонові сковорідки. Ці сковорідки з'явилися не так давно, але вже встигли стати улюбленими у багатьох господинь. Їх основний плюс полягає в тому, що готувати їжу на них можна з мінімальною кількістю жиру, що дуже важливо для людей, які стежать за фігурою. Крім того, тефлон має антипригарні властивості, тому після готування сковорідка буде чистою і не доведеться відчищати з неї залишки продуктів. Однак не обійшлося і без мінусів. Тефлон - матеріал крихкий і при пошкодженні виділяє небезпечні речовини, які можуть потрапити в їжу. Тому при використанні такої сковороди потрібно строго дотримуватися правил експлуатації.
  4. Алюмінієві сковорідки. Такий різновид сковорідок був ще у наших бабусь, та й сьогодні їх купують досить активно. Вся справа в низькій вартості і довговічності. Вибираючи алюмінієву сковороду, зверніть увагу на її товщину, так як тонке дно і стінки швидко деформуються.
  5. Сталеві сковорідки. Сталь не вступає у взаємодію з їжею, тому страва приготовлена в такій сковороді буде повністю безпечна. Але для смаження цей вид посуду - не найкращий варіант. У сковороді з нержавіючої сталі найкраще тушкувати і томити страви, так вони виходять максимально смачними і корисними.

 

На що звернути увагу при покупці?

Якщо ви визначилися з видом сковорідки, то не забудьте врахувати і ії важливі параметри. В першу чергу, це розмір. Якщо у вас велика сім'я, немає сенсу купувати сковороду з невеликим діаметром. А ось для одного або двох осіб цілком вистачити маленької сковорідки, яка не тільки займає менше місця, але і коштує набагато дешевше. Крім діаметра, важливим параметром є висота бортиків. Оптимальним варіантом вважається 5 см, але ви можете вибрати більш глибоку сковорідку. Це тільки розширить сферу її застосування.

Також для багатьох людей важливим пунктом є наявність або відсутність кришки для сковороди. Не забудьте звернути увагу і на ручку. Якщо її можна відкрутити, то таку сковороду ви зможете використовувати не тільки на плиті, а й в духовці для запікання різних блюд.

І наостанок хочеться звернути вашу увагу на те, що треба враховувати сумісність плити і конкретного виду сковорідки. Так, якщо для газової плитки підходять всі різновиди, то для індукційної краще прочитати інструкцію.