Сковорода б/кришки 26 см Еліт 2616Р ТМ Біол Сковорода б/кришки 26 см Еліт 2616Р ТМ Біол 668 грн.

Діаметр: 26 см. Матеріал алюміній. Покриття антипригарне. Ручка не нагрівається.

Сковорода з антипригарним покриттям "Атлас" 22 см 2213П Сковорода з антипригарним покриттям "Атлас" 22 см 2213П 366 грн.

Сковорода з антипригарним покриттям і бакелітовою ручкою серії "Атлас". Діаметр 220 мм, висота 50 мм.

Сковорода з антипригарним покриттям "Атлас" 26 см 2613П Сковорода з антипригарним покриттям "Атлас" 26 см 2613П 477 грн.

Сковорода з антипригарним покриттям та бакелитовою ручкою, без кришки. Діаметр 26 см.

Сковорода з антипригарним покриттям "Атлас" 24 см 2413П Сковорода з антипригарним покриттям "Атлас" 24 см 2413П 431 грн.

Сковорода з антипригарним покриттям і бакелітовою ручкою "Атлас". Діаметр 240 мм, висота 55 мм.

Каструля антипригарна К404ІС 4,0 л Граніт-грей індукція ТМ Биол Каструля антипригарна К404ІС 4,0 л Граніт-грей індукція ТМ Биол 1 127 грн.

Матеріал: алюміній. Покриття: антипригарне покриття Greblon. Об'єм: 4,0 л.

Сковорода алюмінієва "Блиск" з бакелітовою ручкою і кришкою 2807БК Сковорода алюмінієва "Блиск" з бакелітовою ручкою і кришкою 2807БК 385 грн.

Матеріал: алюміній. Ручка бакелітова. Діаметр 28 см

Сковорода алюмінієва "Блиск" з бакелітовій ручкою і кришкою 2607БК Сковорода алюмінієва "Блиск" з бакелітовій ручкою і кришкою 2607БК 335 грн.

Матеріал: алюміній. Ручка бакелітова. Даметр 26 см.

Сковорода алюмінієва "Блиск" з бакелітовою ручкою і кришкою 2407БК Сковорода алюмінієва "Блиск" з бакелітовою ручкою і кришкою 2407БК 0 грн.

Матеріал: алюміній. Ручка бакелітова. Діаметр 24 см

Сковорода алюмінієва "Блиск" з бакелітовою ручкою і кришкою 2207БК Сковорода алюмінієва "Блиск" з бакелітовою ручкою і кришкою 2207БК 292 грн.

Матеріал: алюміній. Ручка бакелітова. Діаметр 22 см.

Жаровня чавунна з кришкою 30 см Біол 1730К Жаровня чавунна з кришкою 30 см Біол 1730К 701 грн.

Жаровня чавунна з литими ручками та кришкою. Діаметр: 30 см.

Сковорода з антипригарним покриттям Профі 2213H  ТМ Біол Сковорода з антипригарним покриттям Профі 2213H ТМ Біол 422 грн.

Матеріал: алюміній. Діаметр по стінках: 22 см. Діаметр дна: 16,8 см. Висота: 5 см.

Сковорода-сотейник алюмінієва лита "Блиск" з кришкою 2209БК Сковорода-сотейник алюмінієва лита "Блиск" з кришкою 2209БК 0 грн.

Матеріал: алюміній. Ручка бакелітова. Діаметр 22 см.

Чавунний посуд і алюмінієвий посуд українського бренду Біол Мелітополь - це предмет гордості для промисловості України. Посуд Біол поєднує в собі два найважливіших показника товару - це відмінна якість і невисока ціна, що і диктує вибір на користь цього виробника. Ми, звичайно ж, не обмежуємося продажами товарів саме цього виробника в нашому магазині і поряд з українським брендом пропонуємо вашій увазі гусятниці, каструлі швейцарського виробника Vinzer і італійського Granchio, але повністю впевнені в тому, що за нашого вітчизняного виробника нам червоніти не прийдеться.

 

Чавунний посуд Біол - повернення до старих добрих кулінарних традицій

Хто знає українське село, хто пам'ятає кам'яну піч і смак приготованого в ній українського борщу або картопляних дерунів в сметані? Хто не пам'ятає, той не куштував, а хто не куштував - нехай позаздрить. Чавунний посуд Біол покликаний відродити кращі кулінарні традиції України. Чавунний посуд цього українського бренду зарекомендував себе не тільки відмінною якістю, а й сучасним дизайном форм.

 

Які ж основні переваги має алюмінієвий посуд Біол?

Посуд Біол

Очевидних декілька:

  • екологічна бездоганність
  • довговічність
  • легкість
  • доступна ціна
  • привабливий зовнішній вигляд

Подивіться на цю чудову каструльку. Ну, хіба не хочеться приготувати в ній шедевр національного кулінарного мистецтва - український борщ? Запевняємо вас, що він буде в два рази смачніший, ніж приготований, скажімо, в італійському Granchio. І, знаєте чому? Так, тому що ця каструлька зроблена на рідній землі з усією українською любов'ю і національним духом. А ще тому, що ця каструлька в два рази дешевша.

 

Посуд Біол в інтернет-магазині До Кухні

Ми отримуємо прямі поставки від виробника, тому у нас оптимальні ціни, широкий асортимент і великий вибір. Повідомлення на сайті про наявність товару завжди відповідає дійсності. Ви можете бути впевнені, що зробивши замовлення на сайті і сплативши його, ви отримаєте товар швидко та вчасно. Звичайно, асортимент на складі постійно змінюється, і якщо проходить тривалий час з моменту замовлення до його оплати, бажаний вами предмет може бути проданий іншому покупцеві.

У нашому інтернет-магазині ви отримаєте професійну консультацію менеджерів, зателефонувавши по одному з телефонів, зробивши замовлення або замовивши зворотний зв'язок. Наші уважні менеджери дадуть відповідь на будь ваше запитання і зроблять вашу покупку швидкою і приємною. Ми дуже сподіваємось на те, що в нашому магазині ви знайдете товари за вашим бажанням і смаком, і будемо вдячні за висловлені зауваження та побажання, які допоможуть поліпшити наш сервіс.

Будемо раді спілкуванню і взаємовигідному співробітництву)

А тут посилання на відео, про підготовку сковорідки до використання. Подивіться. Адже на початку треба підготувати сковорідку і зробити все правильно.