Часи работи: пн-пт 9:00 – 17:30

  • ukr ru

Способи оплати

При оплаті вказуйте номер вашого замовлення. 

Мінімальна сума замовлення 250 грн та 300 грн для відправки наложенним платежем (післяплата), але при виборі видправки наложенним платежем вноситься передплата в розмірі суми доставки.

1. Оплата на банківську карту (через систему Приват 24, термінал, кассове відділення) після підтвердження вашого замовлення менеджером.

2. При отриманні (післяплатою) у відділеннях компаній перевізників.
 

Якщо обрано спосіб оплати "Наложениий платіж" - в момент отримання товару у відділенні компанії перевізника, то при цьому покупець оплачує комісійні перевізнику за переказ грошових коштів продавцю. На кінець 2018 року це становить приблизно 20 грн плюс 2% від суми переказу / вартості товару.

Мінімальна сума замовлення для доставки по Україні оплатою післяплатою - 300 грн. Передплата в даному випадку робиться с розмірі суми доставки.

Товари імпортного виробництва післяплатою після узгодження деталей з менеджером магазину у зв'язку з нестійкою ситуацією на валютному ринку. Іноді їх відправка можлива тільки за передоплатою.

При замовленні на суму понад 2000 грн форма оплати додатково узгоджується з менеджером.

Якщо об'ємна вага замовленого товару перевищує 10 кг, може зандобитись авансовий платіж в розмірі 10% від загальної вартості.

Бронь на товар утримується не більше одного дня. Якщо по закінченню цього терміну оплата не надійшла, магазин має право виставити товар на продаж без повідомлення замовника.

3. Банківський переказ для юридичних і фізичних осіб здійснюється на підставі виставленого рахунку на оплату.