Ми раді, що нарешті можемо познайомити вас з емальованим посудом заводу Сантекс (Білорусь), гідним конкурентом багатьох імпортних виробників.

Завод почав свою виробничу діяльність в 1970 році. У 2012 році підприємство пройшло повне переоснащення на сучасне обладнання європейського виробництва. Потужності підприємства включають в себе цеху площею 20000 кв.м., лінії нанесення грунтів і покривних емалей в електростатичному полі, піч випалу з випалювальних конвеєром, парк пресового устаткування і технологічне оснащення, склади сировини і готової продукції.
У 2015 році «Завод Сантекс» відновив виробництво сталевого емальованого посуду під торговим знаком «Omelia».

Відмінною особливістю виробів заводу Сантекс Omelia (Білорусь) є інноваційна горловина, виготовлена ​​за технологією «In pairs» з максимально точним прилеганием нержавіючих обідків кришки і самої каструлі. Це дозволяє істотно заощадити час приготування їжі, а також зберегти її натуральний смак і корисність за рахунок циркуляції пара всередині каструлі. Результат - їжа готується «у власному соку». Емальований посуда виготовлена ​​з якісних комплектуючих, екологічно чистих матеріалів і покрита скло-керамічної емаллю. Товщина металу посуду на 20% більше ніж у аналогів, що збільшує стійкість до деформації, сколів і як наслідок більш довгий термін експлуатації. 

Фурнітура на корпусі залежить від класу виробу. Клас "Престиж" комплектується ручками з нержавіючої сталі, клас "Бюджет" і "Економ" йдуть з порожнистим ручками в колір виробів.

Особливо нам подобаються колірні рішення емальованих каструль і наборів. М'які і глибокі, спокійні і величні, ці вироби будуть гідною окрасою будь-якої кухні!

Кожна одиниця комплектується нержавіючим обідком на кришці і каструлі, а сама кришка виготовлена ​​з жароміцного скла.
Гарантійний термін вироби 24 місяці!