Компанія Hurom - це великий виробник соковижималок, які з успіхом продаються по всьому світу. Наприклад, в Америці компанія випускає шнекові соковижималки під маркою Omega juicer. На сьогодні Hurom має великий завод в Китаї та Південній Кореї.

 

Історія бренду Hurom

 

Hurom це компанія, яка працює більше 40 років і за цей час вона встигла завоювати ринки Європи, Азії, Америки, Росії, України та інших країн. Цей бренд вніс у свою продукцію унікальну систему низкооборотного віджиму продуктів, що забезпечило отримання насичених соків, в яких збереглися всі вітаміни, ферменти і поживні речовини. Вже до 2018 року корпорація Hurom планує збільшити обсяг продажів своєї продукції в 4 рази.

 

Особливості технології шнекових соковижималок Hurom

Hurom Slow Juicer

Вал соковижималок Hurom обертається на низьких оборотах - всього 80 обертів на хвилину. Завдяки такій технології шнекового віджиму вдалося знизити нагрівання сировини для переробки, це забезпечило отримання соків з максимальним відсотком ензимів і вітамінів, зберігся аромат і насиченість соків. Якщо шнек і вал соковижималок знаходяться у вертикальному положенні, це забезпечує отримання максимальної кількісті вичавленого соку. Крім цього, в конструкції соковижималок передбачено широке горлечко для подачі овочів і фруктів, завдяки цій технології не використовується спеціальний штовхач, що економить час роботи.

 

Переваги та недоліки соковижималок Hurom

 

Найголовніші переваги соковижималок:

 

  1. Універсальність, так як за допомогою техніки Hurom можна переробляти найрізноманітніші овочі та фрукти, трави, злаки, ягоди.
  2. Сік виходять корисним і дуже смачним з усіма корисними властивостями.
  3. Техніка забезпечує високу ефективність віджиму продуктів, вихід соку складає більше 85%.
  4. Соковижималки Hurom відрізняються високою надійністю роботи, оперативністю, простотою в роботі.
  5. Термін гарантії на техніку становить 7 років.


Головні недоліки соковижималок даного бренду:

 

  1. Досить висока вартість.
  2. Деякі моделі працюють досить голосно.
  3. Шнекові соковижималки віджимають сік з великим вмістом м'якоті.

Альтернатива для соковижималок Hurom - це Kuvings. Соковижималки Kuvings ви також можете придбати в нашому інтернет-магазині. Телефонуйте, і ми запропонуємо вам оптимальну ціну.