Соковижималка ST-FP 7046 (150 Вт) ТМ Saturn Соковижималка ST-FP 7046 (150 Вт) ТМ Saturn 2 540 грн.

Тип: шнекова. Кількість швидкостей: 1. Потужність: 150 Вт.

Соковижималка ST-FP 8088 (600 Вт) ТМ Saturn Соковижималка ST-FP 8088 (600 Вт) ТМ Saturn 1 194 грн.

Тип: центрифужна. Кількість швидкостей: 2. Потужність: 600 Вт.

Соковижималка ZJE5750 (1000Вт) ТМ Zelmer Соковижималка ZJE5750 (1000Вт) ТМ Zelmer 3 107 грн.

Тип: центрифужна. Кількість швидкостей: 2. Потужність: 1000 Вт.

Соковижималка в сім'ї для здорового харчування

 

Свіжий сік дуже корисний для здоров'я. У ньому міститься багато необхідних вітамінів і мікроелементів. Зробити його можна і в домашніх умовах, при цьому користі від нього буде набагато більше, ніж від купленого в магазині, в якому міститься багато консервантів. Наявність соковижималки в сім'ї, дозволяє дотримуватися здорового харчування, регулярно вичавлювати смачний і корисний сік, який дарує бадьорість і задоволення.

Часто люди стикаються з втомою і апатією, особливо в холодну пору року. Причиною всьому - це брак вітамінів, які підвищують захисну силу організму, налаштовують роботу імунної системи. Пару стаканів живого соку в день дозволяють наповнити організм необхідною кількістю потрібних вітамінів.

 

Шнекова соковижималка - корисний свіжий сік в секунди

Соковижималка купити

Сучасна шнекова соковижималка здатна подарувати склянку свіжого соку в секунди і зберегти всі корисні речовини за рахунок особливої технології віджимання. Вона справляється з такими видами овочів і фруктів як:

  • буряк, морква і всі інші тверді коренеплоди;
  • яблука;
  • перець болгарський;
  • виноград, без кісточок;
  • листові овочі;
  • зелень (петрушка, кріп, салат, шпинат і т.д.);
  • баштанні культури;
  • молода кукурудза.

Деякі а саме вертикальні моделі шнекових соковижималок справляються з томатами.

У даного агрегату мінімальний видаваний шум і висока здатність віджиму фрешу. Його низькі обороти не перегрівають сік і, відповідно, в ньому зберігаються всі корисні речовини. Піна, при вичавці соку на шнековій соковижималці практично відсутня. Шнекова соковижималка має регулятор виведеної м'якоті.

 

Купити соковижималку простіше і дешевше в інтернеті

 

Багато людей мріють про практичну, зручну, якісну і недорогу соковижималку. Але не всі мають можливість ходити по магазинах, щоб купити соковижималку, витративши час на вибір потрібного агрегату. А якщо і продається необхідна соковижималка в найближчому магазині, так ціна її сильно завищена.

Для багатьох людей вже не секрет, що вигідніше всього купити соковижималку в інтернет-магазині. Буквально за короткий період часу можна ознайомитися з представленою продукцією, що знаходиться на сайті. Подивитися її опис і характеристики, прочитати відгуки про товар і придбати вподобану вам соковижималку, не встаючи з дивана.