Відро із нержавіючої сталі з кришкою на 14 л VT6-18936 235 грн.

Відро з кришкою. Об'єм 14 л.

Відро пристінне 11 л 1-й сорт 02033GR 99 грн.

Об'єм: 11 л. Діаметр 310 мм. Висота 255 мм. Матеріал: пластик. Колір не підбирається.

Відро із нержавіючої сталі без кришки на 10 л VT6-18935-1 158 грн.

Відро без кришки. Об'єм 12 л.

Відро оцинковане 7 літрів 63 грн.

Оцинковка. Об'єм 7 л.

Відро-каструля емальоване з кришкою Віола на 12 л 1224/2 ТМ Epos 456 грн.

Відро цільноштамповане з кришкою. Об'єм 12 л.

Відро оцинковане 15 літрів 92 грн.

Оцинковка. Об'єм 12л.

Відро пристінне 12 л ТМ Lamela (Україна) 85 грн.

Матеріал: харчовий пластик. Об'єм: 12 л. Кольори різні, на вибір.

Відро 11 л ТМ Lamela (Україна) 62 грн.

Матеріал: харчовий пластик. Об'єм: 11 л. Кольори різні.

Відро 10 л 1-й сорт 02003GR 49 грн.

Діаметр: 330 мм. Висота: 220 мм. Об'єм: 10 літрів.

Відро 5л 1-й сорт 02002GR 39 грн.

Діаметр: 220 мм. Висота: 190 мм. Об'єм: 5 літрів.

Відро-каструля емальоване з кришкою на 12 л 1224/2.1 (малюнки різні) ТМ Epos 456 грн.

Відро цільноштамповане з кришкою. Об'єм 12 л.

Скільки б не з'являлося технічних новинок, покликаних поліпшити побут, звичайні відра і тази як і раніше є в кожному будинку. Це незамінні речі як в міській квартирі, так і в приватному секторі, а вже тим більше на дачі. Такі господарські ємності просто необхідні, якщо потрібно помити підлогу, зібрати овочі, зварити варення, розвести добрива для садових робіт і т. д.

Які бувають відра і тази?

Залежно від матеріалу виготовлення, ці вироби поділяють на:

  • Пластикові. Універсальні ємності, які (в залежності від типу пластика) можуть використовуватися для зберігання продуктів, для сміття або для збирання. Це нержавіючі вироби, легкі по вазі і доступні в ціні. Вони випускаються в різних формах: круглі, квадратні, прямокутні і т. д. Крім відер і тазів, виробники пропонують також спеціальні пластикові контейнери для відходів.
  • Оцинковані. Міцні та довговічні ємності, які широко застосовуються в садово-городньому справі, при будівництві і т. п. Для продуктів харчування такі відра не підійдуть. Особливо не рекомендується використовувати оцинковане відро для кип'ятіння води, для засолювання овочів, для доїння.
  • Емальовані. Ці відра і тази прекрасно підходять в якості кухонного начиння. Вони витримують високі і низькі температури і не окислюються. Більшість таких виробів випускаються з кришкою. Це дуже зручно - в таких виробах можна зберігати і готувати різні рідкі та сипучі продукти.
  • Алюмінієві. Дані ємності володіють всіма достоїнствами емальованих виробів, але при цьому значно легші по вазі.


Зараз також можна придбати спеціальне пластикове відро для туалету з педаллю для підняття кришки або ємність для миття підлог з віджиманням швабр.

Як правильно вибрати господарські ємності?

При покупці звертайте увагу на основні характеристики виробів. Крім матеріалу виготовлення, слід врахувати:

  • Об `єм. Цей показник варіюється в залежності від типу ємності. Наприклад, таз для варення може вміщати близько 8 л рідини, а таз для прання - і більше 20 л. Обсяг відер також коливається в діапазоні від 1,5 до 20 л. Для кухні в більшості випадків досить пятилітрового виробу, а для колодязя може знадобиться ємність більш ніж на 10 л.
  • Зовнішній вигляд. Виробники пропонують відра, тази і миски всіляких форм. А пластикові та емальовані вироби бувають і різних кольорів. Можливо, зовнішня привабливість не так важлива при виборі ємностей для дачі, але для домашнього використання точно варто підібрати вироби, які подобаються по виду. Тим більше що широкий сучасний асортимент госптоварів дозволяє вибирати.
  • Додаткові деталі. Наприклад, можна підібрати прилади з кришкою або з пластиковим утримувачем на ручці.


Онлайн-магазин dokuhni.ua пропонує величезний вибір господарського інвентарю. У нас можна купити металеві та пластикові вироби різних типів: сміттєві і харчові, для кухні і для дачі. У нашому каталозі ви знайдете якісні відра, тази, миски, контейнери, кошики та інші господарські ємності від кращих українських та зарубіжних виробників. Ми пропонуємо низькі ціни на всі товари і регулярно проводимо цікаві акції, що дозволяють економити. Оцініть переваги вигідного шопінгу - оформляйте замовлення на нашому сайті вже сьогодні.