Відро із нержавіючої сталі без кришки на 12 л VT6-18935-1 Відро із нержавіючої сталі без кришки на 12 л VT6-18935-1 324 грн.

Відро без кришки. Об'єм 12 л.

Відро оцинковане 7 літрів Відро оцинковане 7 літрів 70 грн.

Оцинковка. Об'єм 7 л.

Відро-каструля емальоване з кришкою Віола на 12 л 1224/2 ТМ Epos Відро-каструля емальоване з кришкою Віола на 12 л 1224/2 ТМ Epos 650 грн.

Відро цільноштамповане з кришкою. Об'єм 12 л.

Відро оцинковане 15 літрів Відро оцинковане 15 літрів 124 грн.

Оцинковка. Об'єм 12л.

Відро пристінне з кришкою 12 л 648 ТМ Lamela (Україна) Відро пристінне з кришкою 12 л 648 ТМ Lamela (Україна) 122 грн.

Матеріал: харчовий пластик. Об'єм: 12 л. Кольори різні, на вибір.

Відро 11 л 463 ТМ Lamela (Україна) Відро 11 л 463 ТМ Lamela (Україна) 118 грн.

Матеріал: харчовий пластик. Об'єм: 11 л. Кольори різні.

Відро 10 л без кришки ТМ Консенсус Відро 10 л без кришки ТМ Консенсус 75 грн.

Діаметр: 330 мм. Висота: 220 мм. Об'єм: 10 літрів.

Відро кругле без кришки 12л (акційне) Відро кругле без кришки 12л (акційне) 78 грн.

Об'єм: 12 літрів.

Відро-каструля емальоване з кришкою на 12 л 1224/2.1 (малюнки різні) ТМ Epos Відро-каструля емальоване з кришкою на 12 л 1224/2.1 (малюнки різні) ТМ Epos 650 грн.

Відро цільноштамповане з кришкою. Об'єм 12 л.

Відро з педаллю 6 л 02061GR Відро з педаллю 6 л 02061GR 242 грн.

Об'єм: 6 літрів.

Відро з педаллю 15 л 02063GR Відро з педаллю 15 л 02063GR 409 грн.

Розмір: 310*310 мм. Висота: 480 мм. Об'єм: 15 літрів.

Скільки б не з'являлося технічних новинок, покликаних поліпшити побут, звичайні відра і тази як і раніше є в кожному будинку. Це незамінні речі як в міській квартирі, так і в приватному секторі, а вже тим більше на дачі. Такі господарські ємності просто необхідні, якщо потрібно помити підлогу, зібрати овочі, зварити варення, розвести добрива для садових робіт і т. д.

Які бувають відра і тази?

Залежно від матеріалу виготовлення, ці вироби поділяють на:

  • Пластикові. Універсальні ємності, які (в залежності від типу пластика) можуть використовуватися для зберігання продуктів, для сміття або для збирання. Це нержавіючі вироби, легкі по вазі і доступні в ціні. Вони випускаються в різних формах: круглі, квадратні, прямокутні і т. д. Крім відер і тазів, виробники пропонують також спеціальні пластикові контейнери для відходів.
  • Оцинковані. Міцні та довговічні ємності, які широко застосовуються в садово-городньому справі, при будівництві і т. п. Для продуктів харчування такі відра не підійдуть. Особливо не рекомендується використовувати оцинковане відро для кип'ятіння води, для засолювання овочів, для доїння.
  • Емальовані. Ці відра і тази прекрасно підходять в якості кухонного начиння. Вони витримують високі і низькі температури і не окислюються. Більшість таких виробів випускаються з кришкою. Це дуже зручно - в таких виробах можна зберігати і готувати різні рідкі та сипучі продукти.
  • Алюмінієві. Дані ємності володіють всіма достоїнствами емальованих виробів, але при цьому значно легші по вазі.


Зараз також можна придбати спеціальне пластикове відро для туалету з педаллю для підняття кришки або ємність для миття підлог з віджиманням швабр.

Як правильно вибрати господарські ємності?

При покупці звертайте увагу на основні характеристики виробів. Крім матеріалу виготовлення, слід врахувати:

  • Об `єм. Цей показник варіюється в залежності від типу ємності. Наприклад, таз для варення може вміщати близько 8 л рідини, а таз для прання - і більше 20 л. Обсяг відер також коливається в діапазоні від 1,5 до 20 л. Для кухні в більшості випадків досить пятилітрового виробу, а для колодязя може знадобиться ємність більш ніж на 10 л.
  • Зовнішній вигляд. Виробники пропонують відра, тази і миски всіляких форм. А пластикові та емальовані вироби бувають і різних кольорів. Можливо, зовнішня привабливість не так важлива при виборі ємностей для дачі, але для домашнього використання точно варто підібрати вироби, які подобаються по виду. Тим більше що широкий сучасний асортимент госптоварів дозволяє вибирати.
  • Додаткові деталі. Наприклад, можна підібрати прилади з кришкою або з пластиковим утримувачем на ручці.


Онлайн-магазин dokuhni.ua пропонує величезний вибір господарського інвентарю. У нас можна купити металеві та пластикові вироби різних типів: сміттєві і харчові, для кухні і для дачі. У нашому каталозі ви знайдете якісні відра, тази, миски, контейнери, кошики та інші господарські ємності від кращих українських та зарубіжних виробників. Ми пропонуємо низькі ціни на всі товари і регулярно проводимо цікаві акції, що дозволяють економити. Оцініть переваги вигідного шопінгу - оформляйте замовлення на нашому сайті вже сьогодні.