Банка для сипучих продуктів будь-якого виду. Об'єм 500 мл. Діаметр 9,6 см. Висота 9,5 см.
Банка для сипучих продуктів будь-якого виду. Об'єм 800 мл. Діаметр 9,6 см. Висота 14,5 см.
Банка для сипучих продуктів будь-якого виду. Об'єм 1,4 л. Діаметр 9,6 см. Висота 23,3 см.
Банка для сипучих продуктів будь-якого виду. Об'єм 1,8 л. Діаметр 9,6 см. Висота 29,0 см.
Матеріал: скло. Об'єм: 500 мл, 750 мл, 1000 мл.
Матеріал: скло. Об'єм: 1220 мл. Можна використовувати в мікрохвильовій печі, морозильній камері.
Об'єм: 1,1 л. Кришка: харчовий пластик. Матеріал: цільнолита емальована сталь. Країна виробник: Сербія Metalac.
Матеріал: скло. Об'єм: 760 мл. Можна використовувати в мікрохвильовій печі і морозильній камері.
Об'єм: 1,7 л. Кришка: харчовий пластик. Матеріал: цільнолита емальована сталь. Країна виробник: Сербія Metalac.
Об'єм: 2,4 л. Кришка: харчовий пластик. Матеріал: цільнолита емальована сталь. Країна виробник: Сербія Metalac.
Об'єм: 540 мл. Матеріал: порцеляна.
На кухні часто не вистачає місця для розміщення всього необхідного. Тут знайдуться і продукти харчування, і кухонне приладдя, каструлі та форми для запікання, які необхідно розмістити компактно. Допоможуть впоратися з цим непростим завданням ємності для зберігання продуктів. Вони відмінно підходять для підтримки порядку на поличках і в шафах.
Якість зберігання круп залежно від матеріалу ємності
Переважно посудини для зберігання вибирають виходячи з їх зовнішнього вигляду і дизайну кухні. З часом господині починають звертати увагу не тільки на красу таких деталей, але й на інші нюанси. Які контейнери найпрактичніші? Де найкраще зберігати сипучі продукти, щоб зберегти їх якість і не нашкодити здоров'ю?
Види ємностей для зберігання:
- Скляні. Прозорі стінки показують вміст банки, тому не потрібно заглядати всередину. Скло легко мити, воно не вбирає сторонніх запахів;
- Керамічні. Вироби з кераміки не мають запаху і легко миються. Кришки тари часто прилягають нещільно, тому можуть завестися комахи. Великі ємності важкі. Вони придатні для всіх продуктів;
- Металеві. Ємності міцні, важать небагато, але не відрізняються практичністю. Продукти, які зберігалися в них, набувають металевий присмак. Кращим варіантом стане тара з нержавіючої сталі. Підвищена вологість на кухні сприяє утворенню іржі на жерстяних банках, а це небезпечно для здоров'я;
- Пластикові. Вони легкі, компактні, коштують недорого, можуть бути будь-якої форми. Час негативно впливає на пластик: він тріскається, деформується від впливу високої температури, змінює колір. Також специфічний запах виробів із пластику, негерметичні кришки погано позначаться на якості круп;
- Дерев'яні. Їх нечасто використовують, все через те, що вони вбирають вологу, зберігають запахи тривалий час, їх не можна закрити герметично і дуже важко мити.
Переваги скляних ємностей
Скляні вироби найбільш зручні для зберігання круп. Вони підійдуть практично для будь-яких продуктів, оскільки скло не може вбирати сторонніх запахів. Але якщо для зберігання продуктів потрібна вентиляція або їжа має мінімальний відсоток вологи, то може утворитися цвіль. Кришки герметично закривають скляну банку. Головний недолік таких ємностей - вони можуть розбитися, але сьогодні існує скло, яке стійке до ударів, але ціна таких виробів вище.
Як визначити якість скла
Варто звернути увагу на товщину стінок вироби - вона повинна бути однаковою, щербини, осип краю, гострі краї неприпустимі, тому що можна травмуватися.
Якісні ємності повинні бути стійкими, мати правильну форму. Кришки повинні підходити корпусу банки. Необхідно, щоб край тари був відполірований і оплавлені.
Зручність купувати в інтернеті
Набагато легше і зручніше робити покупки через інтернет. Ви можете знайти товар за ціною, яка набагато нижча, ніж у звичайному магазині. Ви економите свій час. Спеціалізований інтернет магазин пропонує широкий асортимент якісної продукції. Оформлення замовлення займе кілька хвилин. Доставити покупку може кур'єр, або можна самостійно забрати товар.
Використовувати можна будь-які ємності, важливо, щоб вони були виготовлені з безпечного матеріалу і відповідали санітарним вимогам. Пам'ятайте, не варто купувати найдешевші вироби, витрати окупляться за тривалий час використання.