Чашка / кружка склокераміка Мишенята (малюнки різні) 290 мл 1с201 43 грн.

Об'єм: 290 мл. Матеріал: опалове скло.

Дитячий набір посуду "Совушка" Plano LARAH 138 грн.

Матеріал: склокераміка. Можна використовувати в посудомийній машині і мікрохвильовій печі. Комплектація: 3 предмета. Подарункова упаковка.

Дитячий набір посуду "Happy Dogs" 148 грн.

Матеріал: склокераміка. Можна використовувати в посудомийній машині і мікрохвильовій печі. Комплектація: 3 предмета. Подарункова упаковка.

Дитячий набір посуду "Funny Cats" 143 грн.

Матеріал: склокераміка. Можна використовувати в посудомийній машині і мікрохвильовій печі. Комплектація: 3 предмета. Подарункова упаковка.

Чашка / кружка "Gren tea" Мишенята 200 мл 07с1335 23 грн.

Обєм: 200 мл. Матеріал: скло.

Салатник Совушка 400 мл Plano LARAH 29 грн.

Матеріал: склокераміка. Діаметр: 16,5 см. Країна походження: Індія.

Салатник "HAPPY DOGS" 400 мл Plano LARAH 33 грн.

Матеріал: склокераміка. Діаметр: 16,5 см. Країна походження: Індія.

Тарілка фарфорова 17,5 см мілка "Далматинці" 7С1735Ф34 ТМ Добруш 20 грн.

Тарілка десертна. Діаметр 17,5 см.

Миска салатник Лев 500 мл (малюнки різні) 8037LG 22 грн.

Матеріал: фарфор. Об'єм: 500 мл.

Миска фарфорова 500 мл "Далматинці" 7С1397Ф34 ТМ Добруш 26 грн.

Матеріал: фарфор. Діаметр: 17 см. Висота: 6 см.

Будь-яка дитина мріє швидше стати дорослою. Адже розвиток - це природна потреба кожної живої істоти. І головне завдання дорослого - допомогти малюкові стати незалежним. В першу чергу турботливі батьки вчать чадо самостійно їсти. Для цього посуд повиннен бути:

  • екологічно чистим;
  • таким що не б'ється;
  • відповідати віку дитини;
  • невеликих розмірів.


Ігрова форма - це найкращий спосіб навчити дитину новим навичкам. Пластикові та емальовані мисочки відмінно підійдуть малюкові для гри і прийому їжі. Вкрай важливо надати дитині можливість спробувати зробити що-небудь самому. Але це має відбуватися тільки під наглядом дорослих.

Пластиковий посуд для дітей

Найкращим посудом для малюка можна назвати пластиковий, тому що він легкий і безпечний. Тарілочки з пластика швидко допоможуть вашій дитині освоїти мистецтво прийому їжі. Крім того, деякі види пластика підходять для використання в мікрохвильових печах. На дні зазвичай вказується відповідне маркування. Такий пластик витримує температуру до 140 градусів.

У СВЧ-печах можна ставити миски з поліамідного і поліпропіленового пластику. Не підходять для цих цілей полістирол і полівінілхлорид. Важливо пам'ятати, що пластикові ємності використовуються тільки для розігріву їжі в СВЧ-печах.

Емальований посуд для дітей

Емальований посуд вважається найбезпечнішим, тому що він не б'ється, виробляється з високоякісного металу і покритий екологічно чистою кольоровою емаллю. Інші переваги емальованого покриття:

  • захищає їжу від контакту з металом;
  • перешкоджає розмноженню бактерій в їжі;
  • стійкий до лугу і кислоти;
  • жароміцний.


Найчастіше такий посуд купують для дитячого садка і школи, тому що він має дуже довгий термін експлуатації. Крім цього, емальований дитячий посуд декорований яскравими малюнками, які так подобаються малюкам. У нашому інтернет-магазині «До кухні» ви можете купити прекрасні набори для дітей. Серед них ви знайдете набори:

  • для годування, які складаються з 2 тарілок і кружки;
  • для приготування їжі (каструлі, миски, кружки, ковші).


Крім того, у нас представлено порцеляновий посуд для діток старшого віку. Ми постаралися підібрати асортимент, який припаде до смаку кожній дитині. Саме тому наш посуд можна сміливо дарувати на свята маленьким жителям нашої планети.