Миска емальована 2,5л 0311/4 (малюнок різний) ТМ Epos Миска емальована 2,5л 0311/4 (малюнок різний) ТМ Epos 207 грн.

Об'єм: 2,5 літри. Повна заливка кольором або малюнок по всій площі виробу.

Акция Ківш з мармуровим покриттям OSCAR MASTER 16 см OSR-4102-16 Ківш з мармуровим покриттям OSCAR MASTER 16 см OSR-4102-16 409 грн. 530 грн.

Мармурове покриття. Діаметр: 16 см. Об'єм: 1,2 л.

Миска із нержавіючої сталі глибока глянцева на 1,7 л VT-18952 ТМ Vitol Миска із нержавіючої сталі глибока глянцева на 1,7 л VT-18952 ТМ Vitol 269 грн.

Матеріал: нержавіюча сталь. Об`єм: 1.7 л. Діаметр: 240 мм

Миска із нержавіючої сталі глибока глянцева на 8,3 л VT6-18959 ТМ Vitol Миска із нержавіючої сталі глибока глянцева на 8,3 л VT6-18959 ТМ Vitol 269 грн.

Матеріал: нержавіюча сталь. Об`єм: 8,3 л. Діаметр: 380 мм

Миска із нержавіючої сталі глибока глянцева на 10,0 л VT-18960 ТМ Vitol Миска із нержавіючої сталі глибока глянцева на 10,0 л VT-18960 ТМ Vitol 345 грн.

Матеріал: нержавіюча сталь. Об`єм: 10,0 л. Діаметр: 400 мм

Друшляк з ручкою Lamela (Україна) різних кольорів Друшляк з ручкою Lamela (Україна) різних кольорів 37 грн.

Матеріал: харчовий пластик. Висота: 10 см. Діаметр: 23 см.

Ківш 1,4 л зі скляною кришкою СВ-1004 Con Brio Ківш 1,4 л зі скляною кришкою СВ-1004 Con Brio 525 грн.

Матеріал: нержавіюча сталь 18/10. Об’єм: 1,4 л. Виробник: Con Brio

Набір мисок для міксера (1,5 л; 2,0 л; 2,5 л) Грація 249 ТМ Lamela (Україна) Набір мисок для міксера (1,5 л; 2,0 л; 2,5 л) Грація 249 ТМ Lamela (Україна) 109 грн.

Матеріал: харчовий пластик. Комплектація: 3 глибоких миски. Літраж: 1,5 л; 2,0 л; 2,5 л. Кольори різні, на вибір.

Кухонний посуд дуже різноманітний - кожен елемент знає своє місце і справу, а без деяких взагалі не може обійтися жодна господиня.

Така непоказна деталь посудної колекції як миска, здається, не вимагає особливої уваги і довгих розмов про неї. Проте, це основна помічниця в приготуванні і зберіганні їжі.

Миски виготовляються з трьох основних матеріалів:

  • пластикові - для зберігання овочів і фруктів і холодних продуктів;
  • металеві - в них маринуєть м'ясо, змішують салати, підходять для холодних і гарячих продуктів;
  • керамічні і скляні - використовуються як салатники і піали для готових страв.


Для змішування кремів і соусів продаються набори мисок для міксера різних розмірів, в яких зручно готувати і зберігати готові продукти.

Кухонні ковші для молока і соусів

Для приготування соусів потрібний спеціальний посуд, в якому зручно буде змішати всі інгредієнти і довести готовий продукт до потрібної температури. Для таких процесів використовують ковші невеликого об'єму, з ручкою для зручності приготування. У ковшах з кришкою зручно зберігати готові соуси в холодильнику, зберігаючи їх від обвітрювання. У ковші для молока зручно його підігрівати і кип'ятити, а наявність ручки дозволяє потім безпечно перелити молоко в стакан або чашку. Варто пам'ятати, що для індукційної плити використовуються ковші з нержавіючої сталі або з будь-якого іншого матеріалу, але з обов'язковою наявністю нержавіючого сталевого диска на дні і спеціального маркування.

Друшляк: не такий простий, як здається

Така звичайна і проста річ на кухні як друшляк насправді теж має різне призначення, від якого залежить матеріал і конструкція цього начиння:

  • для овочів і фруктів можна використовувати друшляк з будь-яких матеріалів, головне, щоб він був нержавіючий, міцний і великий, щоб вмістити необхідну кількість продуктів;
  • для макаронів господині найчастіше використовують моделі з пластику або з алюмінію - вони легкі і компактні і відмінно виконують покладені на них завдання;
  • для рису краще використовувати друшляк із пластику або нержавіючої сталі з дуже маленькими отворами, щоб рисинки не проникали крізь них;
  • для сиру і сирних продуктів зручно використовувати сито на підставці, так як процес приготування цих продуктів тривалий і вимагає важкого гніту.


Кожен з цих видів може бути представлений по-різному, з різними додатковими елементами. Друшляк на ніжці зручний для використання абсолютно для всіх продуктів, так як за рахунок своєї стаціонарності дозволяє зайнятися іншими процесами, поки з продуктів стече вода. Ківш з перфорацією і з двома ручками особливо зручний в відціджування макаронів, так як захищає від опіків і дозволяє швидко повернути готові вироби в каструлю.

У нашому магазині можна купити кухонні девайси абсолютно для будь-яких процесів в приготуванні їжі, а широкий асортимент дизайнів і колірних рішень дозволяє кожному вибрати собі до душі.