Дошка прасувальна 120х38 см з підставкою д/праски і підрукавником (16938ZR) Eurogold 420 грн.

Матеріал: ДСП. Розмір робочої поверхні (см): 120x38 см.

Дошка прасувальна 120х38 см з підставкою д/праски і підрукавником (16938JR / 549) Eurogold 395 грн.

Матеріал: ДСП. Розмір робочої поверхні (см): 120x38 см.

Дошка прасувальна 120х38 см з підставкою д/праски (16038JR / 545) Eurogold 344 грн.

Матеріал стільниці: ДСП. Розмір робочої поверхні (см): 120x38.

Дошка прасувальна 110х30 см з підставкою д / праски і підрукавником (16930ZR) Eurogold 333 грн.

Матеріал: дсп. Розмір робочої поверхні (см): 110x30.

Дошка прасувальна 110 * 30 Eurogold (7997) 597 грн.

Прасувальна дошка суцільнометалева з чохлом з 100% бавовни. Розмір столу: 110 * 30 см. Забарвлення чохла різне та фотографії не відповідає.

Дошка прасувальна 110 * 30 Eurogoldhomeland (8998) 705 грн.

Прасувальна дошка суцільнометалева з чохлом з 100% бавовни. Розмір столу: 110 * 30 см.

Дошка прасувальна 114 * 34 з розеткою Eurogold (9993) 763 грн.

Прасувальна дошка суцільнометалева з чохлом з 100% бавовни і подовжувачем з розеткою.

Дошка прасувальна 120 * 38 з підрукавником, розеткою та металізованим чохлом Eurogold (9995) 920 грн.

Прасувальна дошка суцільнометалева з чохлом з 100% бавовни і подовжувачем з розеткою та підрукавником.

Прасувальна дошка -це універсальне пристосування, що складається, яке покрите спеціальним жаростійким матеріалом. Така дошка призначена виключно для полегшення прасування білизни. На місцевому ринку є можливість придбати істотного побутового помічника, який існує у різних модифікаціях. Купити прасувальну дошку в Україні не складно, тим більше, що в місті Житомирі є виробник світового рівня, який виготовляє прасувальні дошки Євроголд.

 

Прасувальна дошка як необхідний предмет у побуті

 

Прасувальна дошка є одним з важливих пристосувань в житті людини. Вельми скрутно знайти хоча б один будинок, в якому б не знайшлося даного універсального пристрою. За допомогою прасувальної дошки в рази скорочується час на витрачену роботу, прасування білизни стає більш ефективним і продуктивним. Для прасування білизни звичайно можна використовувати і будь-яку іншу рівну поверхню, але набагато ефективніше мати в домашньому господарстві універсальну прасувальну дошку, яка вільно і без будь-яких проблем складається і непомітно зберігається в шафі. Прасувальні дошки Євроголд прекрасно виконують поставлені завдання по зручності і приємно відрізняються ціною. Прасувальна дошка, купити яку без проблем в нашому магазині.

Дошка прасувальна купити

Важливі характеристики при виборі прасувальної дошки:

  • Габарити прасувальної поверхні;
  • Стійкі опори;
  • Жароміцний матеріал;
  • Регулювання висоти;
  • Невеликі габарити.


Наворочені прасувальні дошки - зручності і недоліки

 

До даної категорії прасувальної дошки відносяться аналоги класичних варіантів, які оснащені додатковими пристроями. Як правило, до таких дошок додаються додаткові кронштейни для підтримки шнура і сорочки, спеціальні підставки під праску і дошка для ефективного прасування рукавів. Так само дошки такого характеру володіють великим розміром поверхні для прасування. Такі моделі прості в експлуатації і легко ховаються після завершення використання, і мають не велику вагу. Єдиним недоліком модифікованої дошки є відсутність можливості прасувати речі невеликих розмірів, з причини неможливості натягування їх на робочу поверхню прасувальної дошки.

 

Купити прасувальну дошку в інтернеті та зекономити гроші і час

 

Сьогодні покупки в інтернет-магазині є інноваційним інструментом сучасного маркетингу. За допомогою використання такого інструменту у покупця істотно збільшується вибір необхідного йому товару. Ще одною важливою і незаперечною перевагою покупок в інтернет-магазині є колосальна економія, як особистого часу, так і коштів. Досить ввести у пошуковик "Прасувальна дошка купити Київ" чи "купити прасувальну дошку" і отримати у видачі кілька топових пропозицій. Вже тисячі наших співвітчизників переконалися в ефективності використання цього інструменту маркетингу, тепер і ваша черга.