По вашому запиту товар не знайдений

Підтримувати чистоту в будинку – важлива і дуже трудомістка задача. Разом з безліччю сучасних засобів для прибирання в кожному будинку є і звичайні сміттєві відра. Господарям власних будинків також добре знайомі великі сміттєві баки, які встановлені в більшості приватних будинків для чистоти і зручності.

Відра для сміття представлені величезним розмаїттям кольорів, форм і сфер застосувань:

  • великі помийні баки для приватних будинків, торгових центрів і багатоповерхівок;
  • урни для сміття з педаллю для домашніх і громадських туалетів;
  • звичайні відра з кришкою для побутового та харчового сміття;
  • легкі пластикові офісні кошика для сміття.


Сміттєві контейнери для різних цілей

Залежно від того, де їх використовують, відра та баки для сміття виробляють з різних матеріалів. Так, для особистого користування - наприклад, для туалету в будинку або квартирі найчастіше вибирають звичайні пластикові відра-будиночки.

Для громадських туалетів лікарень, вокзалів і торгових центрів підійдуть моделі з педаллю з нержавіючої сталі. Такі урни гігієнічні, адже в місцях громадського користування важливо зменшити прямий контакт із побутовим сміттям. Крім того, педальні відра зручні у використанні, міцні і безпечні.

Також дизайнери гігієнічних аксесуарів подбали про зручність і функціональність сміттєвих відер, що купуються на кухню. Найбільш зручне розташування кухонної урни - в шафці під раковиною. Компактні урни встановлюються безпосередньо під мийку, можуть також монтуватися на двері шафки, що спрощує процес утилізації сміття.

Функціональні і стильні відра для сміття

Навіть самі непомітні дрібниці в будинку повинні бути стильними та функціональними одночасно, вписуватися в загальний інтер'єр і радувати око. Ми пропонуємо широкий асортимент необхідних аксесуарів для дому від перевірених виробників.

Навіть якщо ви вирішили купити звичайне відро для сміття, нехай воно буде красивим і підкреслює ваш смак і стиль!