Піч електрична ST-EC10702 Saturn 1 504 грн.

Об'єм: 36 л. Потужність: 1420 Вт.

Піч електрична ST-EC10701 Saturn 994 грн.

Об'єм: 36 л. Потужність: 1420 Вт.

Піч електрична ST-EC1079 Saturn 1 342 грн.

Вибір побутової техніки - процес серйозний, до якого потрібно підходити з усією відповідальністю. Перед покупкою нової електродуховки вирішите, де ви будете її використовувати, як часто і для якої кількості людей. Кращий гід по вибору електропечі - її технічні характеристики: по ним можна визначити, яка саме підійде для ваших цілей.

Всі характеристики і особливості електричних печей прописані в їх інструкції до використання, але все ж не зайвим буде підготуватися до такої серйозної покупки заздалегідь.

Основні характеристики міні-печей

Щоб правильно вибрати електропіч для кухні, потрібно звернути увагу на кілька ключових показників:

  • потужність;
  • місткість;
  • наявність конвекції, гриля, вертіла;
  • максимальна температура;
  • кількість режимів приготування.


Найбільш затребувані серед господинь - електродуховки потужністю 1200-1500 кВт, об'ємом до 42 літрів та максимальною температурою роботи до 320 градусів. Також краще печі з конвекцією - в них температура розподіляється рівномірно протягом усього процесу приготування, що особливо добре для таких примхливих страв, як випічка. Наявність гриля або вертіла, а краще і те й інше, теж вітається кулінарами. Такі корисні додаткові функції дозволяють приготувати ніжне запечене м'ясо або, наприклад, соковиті овочі-гриль.

Міні-духовка - маленька помічниця на кухні

Маленька електропіч має вагомі переваги перед стаціонарними духовими шафами:

  1. компактність і місткість: така піч не займе багато місця на вашій кухні, але в той же час в ній можна приготувати відразу дві страви на велику компанію;
  2. мобільність: основна перевага для тих, хто постійно переїжджає;
  3. енергоефективність: по енергоспоживанню порівнянна з електрочайником.

Настільна електродуховка - ідеальне рішення для дачі: вона не громіздка, відносно не важка, а також її можна легко транспортувати. До того ж зникне необхідність у громіздких газових балонах або непрактичних електроплитках.

Робочі режими такої печі ідеальні для піци з хрустким краєчком або для пирогів і випічки із золотистою скоринкою. У ній можна випікати млинці, запіканки і інші улюблені страви вашої сім'ї. Компактна електродуховка об'ємом 33 літра і потужністю 1200-1300 Вт підійде для сім'ї з чотирьох осіб для щоденного приготування їжі, а також зможе впоратися з частуванням для компанії гостей. Купиіть відповідну для вас за параметрами електропіч - і ви зрозумієте, що значить готувати із задоволенням!