Ножиці Maxmark MK-K74 65 грн.

Матеріал: високоякісна нержавіюча сталь. Розмір: 255х4,0 мм.

Форми для печива 03051GR 18 грн.

Розмір, мм: Н31; 260х143

Дошка дерев'яна кругла 32 см (Україна) 77 грн.

Матеріал: бук. Розмір: 32 см.

Дошка обробна дерев'яна євро №0 (Україна) 64 грн.

Розмір: 33x27 см

Дошка обробна дерев'яна євро №3 (Україна) 64 грн.

Розмір: 32x21 см

Черпак Maxmark MK-KT8001 112 грн.

Матеріал: нейлон + поліпропилен + каучук + нержавіюча сталь.

Вінчик Maxmark MK-KG2024 93 грн.

Матеріал: АБС-пластик + каучук + нержавіюча сталь + силікон. Розмір: 31x18 см.

Серветниця фарфорова "Олена" 6С0159Ф34 ТМ Добруш 45 грн. 50 грн.

Матеріал: фарфор. Висота: 8 см.

Сушарка для посуду настільна 2-рівнева Maxmark MK-D2201 469 грн.

Матеріал: високоякісний пластик і метал з хромованим покриттям

Соковижималка ручна 03056GR 65 грн.

Розмір, мм: Н135; 210х150

Ножиці Vinzer 89289 312 грн.

Ножиці Vinzer код 89289. Виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі FERRINOX® 18/10. Мають високу функціональність і елегантним дизайном.

Без сумніву кухня, особливо для представників жіночої статі, відіграє дуже важливу роль, де господині проводять значну кількість часу. Це єдине в будинку місце, для приготування їжі до урочистого прийому родичів, приїзду гостей або до приходу чоловіка з роботи. Різні аксесуари для дому, кухонні ножі, кухонне приладдя і всіляке кухонне начиння забезпечують творчий процес в атмосфері насолоди приготуванням смачної вечері і запобігають ставлення до цього процесу як до рутинної роботи. І не секрет, що їжа приготована з любов'ю буде і смачною і корисною.

 

Кухонне приладдя - швидкість і зручність

Кухонне приладдя купити

Будь-яке приготування страви займає значний проміжок часу. Для того що б почистити картоплю, подрібнити буряк на тертці, видавити часник, знадобиться ряд кухонних пристосувань. Кухонні приладдя, які не тільки в рази скоротять час, а й збільшать продуктивність.

Будь-яка господиня повинна мати на своїй кухні ряд приладдя, таких як:

 • Набір якісних ножів;
 • Кілька обробних дощок;
 • Віночки для збивання;
 • Терки для шинкування та подрібнення;
 • Кухонні лопатки;
 • Хлібник для хлібобулочних виробів.

Правильно вибрати і купити кухонне приладдя дуже важливо і непросто. Для цього треба або мати великий досвід або отримати професійну консультацію.

 

Кухонні аксесуари - порядок на кухні

 

Даний тип столових пристосувань, трохи відрізняється від перерахованих вище варіантів. Спочатку кухня заповнюється всілякими сотейник, сковородами, каструлями різної глибини і форми. Аксесуари для кухні призначені для того щоб можна було ці ємності ставити, вішати, сушити і т.д. Кухонні аксесуари забезпечать порядок і швидкий доступ до необхідних вам речей.

Виробництво аксесуарів для кухні ґрунтується на використанні таких матеріалів як:

 • Високоякісна нержавіюча сталь;
 • Дерево;
 • Харчовий пластик;
 • Алюміній;
 • Чавун.


Кухонне начиння - ну, як же без нього

Кухонне начиння купити

Ну і, звичайно ж, нікуди не обійтися без останньої і доповнює всі столові приналежності, кухонного начиння. Адже важко уявити, як би представниці прекрасної половини статі обходилися без черпака при приготуванні всіма улюбленого борщу. Такі пристосування можуть мати різну форму і бути зроблені з різноманітних матеріалів.

До кухонного начиння належать:

 • Черпаки;
 • Скалки;
 • Молотки для м'яса;
 • Солянки;
 • Сушарки для фруктів і т.д.

Кухонне начиння повинне бути виготовлене ​​з екологічно чистих матеріалів, тому тут краще віддавати перевагу добре відомим світовим брендам, які зарекомендували себе доброю якістю виробів.

 

Купити кухонне приладдя та аксесуари в інтернет-магазині

 

Сьогодні купити кухонне начиння, купити кухонні аксесуари, купити кухонне приладдя за допомогою інтернет-магазинів вигідно як в економічному, так і в часовому плані. Варто лише замислитися, що для придбання необхідного кухонного аксесуара вам не доведеться залишати власний будинок, до того ж вартість такої покупки приємно і значно дешевша. Наш інтернет-магазин кухонного приладдя "До Кухні" дозволить вибрати і купити кухонне приладдя без особливих труднощів. За допомогою професійної консультації менеджера ваша покупка буде відповідати сподіванням, а процес покупки принесе задоволення.