ceo

Дорогі покупці! Ласкаво просимо в магазин посуду і побутової техніки «До Кухні».

Ми живемо в світі, в якому на одне з перших місць претендує така цінність як час. І замість того, щоб ганяти стрімголов по магазинах у пошуках необхідного, сучасна реальність і прогрес дає вам можливість, маючи інтернет, витратити свій дорогоцінний час на спілкування в родині. І допоможе вам у цьому наш гостинний магазин посуду та товарів для дому, який успішно розвивається і поступово переростає в інтернет-супермаркет господарських товарів. Цінуйте і економте час. Поговоріть зайвий раз з батьками, вислухайте дітей, приділіть увагу або хоча б посмішку своєму чоловікові або коханій.

Якщо ви вмієте цінувати свій час, якщо читаєте ці рядки і з нами на одній хвилі, якщо ви шукаєте магазин і вас в даний момент займає посуд або дрібна побутова техніка – ви наш друг і партнер.

Посуд додому в кілька кліків

Це дійсно просто. Кілька кліків і посуд їде до вас додому. Це і є сучасна інтернет-реальність. Зручне і зрозуміле меню нашого інтернет магазину дозволить вам купити якісну екологічно чисту кераміку, іншій посуд, зробивши швидкий вибір і замовлення.

В інтернет магазині "До Кухні" ви знайдете широкий асортимент таких товарів як: посуд для кухні, посуд для будинку, столовий посуд, кухонна техніка, дрібна побутова техніка.

Гарний посуд на кухню і надійна сучасна кухонна побутова техніка – це запорука гарного настрою кухаря і, як результат, смачно приготовлена їжа.

Останнім часом ми активно розвиваємо господарську групу товарів і вже зараз можемо запропонувати вам відмінні прасувальні дошки. Прасувальна дошка Євроголд, яку виробляє підприємство наших земляків Eurogold з Житомира – це прекрасне поєднання ціни та якості товару. Окремі слова необхідно сказати про здорове харчування. Наш магазин намагається відповідати цим принципам і звертає увагу на підбір асортименту товару, який ми пропонуємо покупцям. Товару, який повинен відповідати максимальним показниками екологічних вимог, а також дозволяти в силу своїх функціональних можливостей організувати здорове харчування сім'ї.

Наприклад шнекові соковижималки. Це воістину сучасна техніка, здатна забезпечити сім'ю необхідними вітамінами в будь-який сезон року. Так як в силу особливої технології повільного холодного віджиму здатна переробляти велику різноманітність овочів, фруктів і зелені, зберігаючи максимум корисних речовин. Купити шнекову соковижималку для томатів, яблук, моркви, інших вітамінізованих корисностей в нашому магазині просто, швидко і вигідно.

Купити посуд в інтернет магазині і інші необхідні товари зручно і безпечно!

Інтернет магазин посуду До Кухні доставляє куплений вами товар в будь-яке місто, використовуючи в першу чергу сервіс партнера «Нова Пошта»

Звичайно, не завжди проходить все гладко і без задирки. Але повірте, ми цінуємо кожним покупцем. Ввічливі і професійні менеджери нашого інтернет магазину не залишать без уваги будь-яке ваше прохання і побажання. Ми сподіваємося на довготривале взаємовигідне співробітництво з кожним покупцем і нам приємно, що багато відвідувачів інтернет магазину стають нашими постійними покупцями. Ви отримаєте якісний товар. Посуд додому в термін - це наші пріоритети. Ми хочемо, щоб ви кожен раз переконувалися, що купувати посуд в інтернет магазині «До Кухні» зручно, надійно і безпечно.