Салатник фарфоровий 360 мл "Бамбукова орхідея" 5С0843Ф34 ТМ Добруш Салатник фарфоровий 360 мл "Бамбукова орхідея" 5С0843Ф34 ТМ Добруш 45 грн.

Матеріал: фарфор. Діаметр: ~ 14 см.

Салатник Донський 250 мл в/сорт 4007SW Siesta ТМ Farn Салатник Донський 250 мл в/сорт 4007SW Siesta ТМ Farn 41 грн.

Матеріал: фарфор вищий сорт. Об'єм 250 мл. Країна виробник: Україна.

Салатник з рельєфним бортом 17,5 см Ароматна троянда 6916 ТМ Vinnarc Салатник з рельєфним бортом 17,5 см Ароматна троянда 6916 ТМ Vinnarc 47 грн.

Матеріал: жаростійке опалове скло. Діаметр: 17,5 см.

Салатник скляний 0,5 л Simax 6616 Салатник скляний 0,5 л Simax 6616 122 грн.

Розміри: діаметр 15 см. Матеріал: термостійке скло. Можна використовувати в мікрохвильовій печі, в духовій шафі і морозильній камері.

Салатник з кришкою 1,1 л KEEP'N BOX 3672Р LUMINARC Салатник з кришкою 1,1 л KEEP'N BOX 3672Р LUMINARC 180 грн.

Матеріал: скло. Об'єм: 1,1 л. Можна використовувати в мікрохвильовій печі.

Миска салатник середній Сідней 09с1449 Миска салатник середній Сідней 09с1449 41 грн.

Матеріал: скло. Діаметр: 16 см.

Салатник з рельєфним бортом 17,5 см Fluted Green Herbs LARAH Салатник з рельєфним бортом 17,5 см Fluted Green Herbs LARAH 39 грн.

Матеріал: склокераміка. Діаметр: 17,5 см. Країна походження: Індія.

Салатник з рельєфним бортом 17,5 см Fluted Red Carnation LARAH Салатник з рельєфним бортом 17,5 см Fluted Red Carnation LARAH 39 грн.

Матеріал: склокераміка. Діаметр: 17,5 см. Країна походження: Індія.

Салатник з рельєфним бортом 16,5 см Fluted Green Herbs LARAH Салатник з рельєфним бортом 16,5 см Fluted Green Herbs LARAH 35 грн.

Матеріал: склокераміка. Діаметр: 16,5 см. Країна походження: Індія.

Салатник з рельєфним бортом 16,5 см Fluted Red Carnation LARAH Салатник з рельєфним бортом 16,5 см Fluted Red Carnation LARAH 35 грн.

Матеріал: склокераміка. Діаметр: 16,5 см. Країна походження: Індія.

Серед усього кухонного начиння салатники і соусники по праву можна назвати одними з самих практичних і зручних аксесуарів.

Смачний салат в красивому салатнику - ідеальна композиція

Піали і салатники - посуд для будь-якого виду закусок: овочевих та м'ясних салатів, соусів і паштетів, суфле і кремів, а також для перших страв. Зручно зберігати їжу, що залишилась в піалі з кришкою - так вона не обвітритися і збереже свої смакові і зовнішні якості. Від матеріалу салатника залежить те, як і де його зазвичай використовують господині:

  • скляні - піали на кожен день для буденного столу;
  • керамічні - такими можна сервірувати і звичайний і святковий стіл;
  • порцелянові - як правило, дістаються з особливої ​​нагоди, оскільки сам фарфор дуже крихкий матеріал, а дизайн такого посуду по-королівськи розкішний;
  • дерев'яні - використовуються не часто, оскільки дерево вимагає особливого догляду.


Скло залишається найпопулярнішим матеріалом для посуду. Мода на все просте і натуральне не пройшла повз кухонне начиння. Прозорі піали і салатники простої форми популярні не тільки на домашній кухні, але і в ресторанах.

Для тих, хто любить яскравий і стильний посуд, є матові і глянцеві кольорові піали, серед яких особливою популярністю ось вже кілька сезонів користуються матові чорні салатники. Такий посуд ідеальний для тематичних вечірок і сервіровки, наприклад, східної кухні.

Окрема смачна тема - це салатники на ніжці або, як їх звичніше називати, креманки. Фруктовий салат або морозиво, ягідний мус або тірамісу і ще багато всякої смакоти будуть виглядати в такому посуді дуже органічно, а в маленькі креманки можна покласти джем або густий соус.

Ідеальним рішенням для подарунка може стати набір з яскравих різнокольорових або однотонних салатник. Таких сетів зараз дуже багато в посудних магазинах, вони бувають всілякої форми: круглі, квадратні, овальні - таке розмаїття дозволяє вибрати кожному до душі. Для сімейної трапези можна купити порційні салатники, індивідуальні для кожного члену родини.

Соусник - незамінна деталь на кожній кухні

Існує сотні, якщо не тисячі рецептів соусів, і для кожного з них є своя відповідна посудина, в якій ці приправи зберігають і подають. Є кілька різновидів соусників, які на своїй кухні використовує практично кожна господиня:

  • столові - це зазвичай невеликі піалочки для густих і кремових соусів;
  • для соєвого соусу - пляшка з зручною шийкою і щільною кришкою;
  • для суші - традиційно квадратна невелика піала, в якій змішують соєвий соус і васабі;
  • для оцту і масла - невелика пляшечка, іноді з ручкою, за яку зручно тримати під час наливу.


Такі функціональні деталі на вашій кухні зроблять побут зручнішим, а сервіровку комфортнішою для вас і для гостей. У нашому магазині можна купити салатники і соусники для будь-яких випадків і сервіровок.