Часи работи: пн-пт 9:00 – 17:30

Доставка

Замовлення приймаються через сайт.

Мінімальна сума замовлення 300 гривень та 400 грн для відправки наложенним платежем. Замовлення менше 300 гривень скасовуються автоматично, без повідомлення замовника.

При відправці наложенним платежем потрібно зробити передплату в сумі доставки.
Відправка товару здійснюється протягом 2-5 робочих днів після узгодження всіх деталей з менеджером зі складів у м.Житомирі. По вихідних і святах товар зі складу не відвантажується.

При замовленні на суму понад 2000 грн умови, терміни і транспортна компанія додатково узгоджується з менеджером.

Бронь на товар утримується не більше одного дня. Якщо по закінченню цього терміну оплата не надійшла, магазин має право виставити товар на продаж без повідомлення замовника.

У міста України доставка здійснюється наступними компаніями:

  •      Нова Пошта

  •      Делівері (оптові замовлення) (під час військового стану службою Делівері замовленя не відправляються)

  •      Укрпошта - відправка по 100%  оплаті


Доставка здійснюється по типу "склад-склад". Можлива доставка до дверей клієнта згідно з тарифами кур'єрської служби. У цьому випадку необхідна 100% оплата товару.

У ціну товару не входить вартість доставки, доставка по Україні оплачується покупцем згідно з тарифами транспортної компанії при отриманні його в обраному регіональному відділенні.

Для оплати банківською картою або банківського переказу по готовності замовлення до відправки менеджер повідомить вам номер розрахункового рахунку.

При оплаті товару післяплатою (оплата при отриманні), клієнт оплачує пересилання грошей згідно з тарифами кур'єрської служби.

Згідно з умовами кур'єрських служб, замовлення прибуває у великі міста України та обласні центри на наступний день після відправки, в районні центри - через день.

Для скляної, керамічної і фарфорового посуду можлива додаткова упаковка за рахунок покупця (деталі обумовлюйте з менеджером або вказуйте в примітці при оформленні замовлення).

При необхідності товарний чек на покупку буде переданий вам кур'єром або вкладений в бандероль, про це потрібно повідомити при оформленні замовлення.

ОБОВ'ЯЗКОВО при отриманні замовлення відкривайте посилку, не виходячи за межі приміщення служби доставки. Перевірте ваше замовлення на предмет цілостоності як товару, так і упаковки. Ваш підпис у накладній товарно-транспортної служби свідчить про те, що товар був вами оглянутий і претензій до нього у вас немає.  Скарги на Недокомплектація або невідповідність товару оформленим Вами замовленням після підпису в товарно-транспортної накладної не приймаються.

Увага! Що потрібно знати при виборі емальованого посуду:

На зовнішній стороні дна посуду без обідка з нержавіючої сталі допускається наявність "точок / дірок" - слідів від голок, на які посуд ставиться для випалу в печі. На посуді з обідком з нержавіючої сталі таких точок може не бути, оскільки такий посуд для випалу ставитися догори дном, а борт потім закривається обідком з нержавіючої сталі.

Осередкове наявність товстого шару емалі є наслідком виправлення: недостатньо проемальований посуд направляють на повторне емалювання. Весь емальований посуд виробників, наданих в нашому магазині, проходить через систему контролю якості та має сертифікат якості.

Ви можете відмовитися від покупки, компенсувавши тільки витрати на доставку. У разі відмови з причини пошкоджень вантажу, Вам необхідно скласти та підписати Акт дефектації на складі кур'єрської служби, а потім вислати копію цього акта нам по електронній пошті.