Світ не стоїть на місці і на сучасному ринку з'являються різні нововведення, які не перестають дивувати нас і радувати. У тому числі до них відносяться шнекові соковижималки Kuvings - це техніка новітнього покоління, яка просто незамінна при роботі на кухні і стане надійним помічником і другом своєму власникові. Для справжніх поціновувачів здорового харчування соковижималка Kuvings стане приємним відкриттям, її від інших моделей відрізняє наявність шнека, який на низькій швидкості, делікатно і дбайливо віджимає улюблені фрукти і овочі, зберігаючи при цьому максимум вітамін і поживних речовин.

 

Історія бренду Kuvings

 

Історія бренду кухонної техніки Kuvings почалася в 1978 році. Корейська компанія NUC Electronics Co, Ltd розташована в місті Дейген. На сьогоднішній день під цим брендом випускається різна кухонна техніка преміум-класу: блендери, грилі, соковижималки, йогуртниці, дегідратори та ін. Поки дилерська мережа в країнах СНД розвинена досить слабо.

 

Переваги і недоліки соковижималок Kuvings

 

Як вище вже говорилося, що головним достоїнством соковижималок Kuvings є шнек. Він виконаний з високоміцного харчового полімеру, до складу якого не входить шкідливий для здоров'я бісфенол. Віджим відбувається повільно на відміну від високошвидкісних соковижималок, завдяки цьому сік виходить яскравого, насиченого кольору з безліччю корисних речовин. Адже при високій швидкості віджиму в продуктах при нагріванні губляться корисні вітаміни, що негативно позначається на якості соку. Фахівці, що працюють в компанії Nuc, зробили все можливе, щоб зробити роботу соковижималки на високому рівні. Для кращої вентиляції були зроблені додаткові отвори, тепер соковижималку можна використовувати тривалий час і це не викличе перегріву. 240-ватний двигун - це сила, надійність і міць соковижималок Kuvings.

Кювінгс купити

Переваг у продукції Kuvings досить багато:

  • новітня технологія отримання соку,
  • тиха і майже безшумна робота двигуна,
  • тривалий експлуатаційний термін,
  • конструкція зручна, мити соковижималку після використання не складе труднощів.

Що стосується недоліків, то раніше справа стосувалася вразливою шнекової деталі - сітки, де всередині розташований шнековий вал, вона могла дати збій і ламатися. Але виробники попрацювали над цією неприємністю і зробили сітку міцною і надійною, хвилюватися нема про що.

Купуємо в інтернеті

Ціни на Kuvings більш демократичні ніж на соковижималки конкуруючих брендів. У нашому інтернет-магазині "До Кухні" ви завжди зможете отримати оптимальну пропозицію. Такого роду товари, зазвичай, вибираються дуже ретельно. Необхідно перечитати чимало порівняльних характеристик та технічної інформації. Найкраще відвідати виставку і подивитися роботу соковижималок різних марок на практиці. Але коли вибір визначений, покупець шукає правильного продавця за наступними критеріями:

  • оптимальна ціна
  • гарантія
  • швидка і якісна доставка

Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити ваш вибір успіхом вигідної покупки.