Набір посуду з антипригарним покриттям OMS Турція Набір посуду з антипригарним покриттям OMS Турція 1 963 грн.

Матеріал: алюміній, антипригарне покриття. Сотейник об'єм 2,7 л. Сковорода діаметр 24,0 см.

Набір посуду Granit з антипригарним покриттям 3023 OMS Туреччина Набір посуду Granit з антипригарним покриттям 3023 OMS Туреччина 4 521 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 7 предметів.

Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3047 (крем) OMS Туреччина Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3047 (крем) OMS Туреччина 2 781 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 6 предметів.

Набір посуду DIE-CAST з антипригарним покриттям 3048 (бронза) OMS Туреччина Набір посуду DIE-CAST з антипригарним покриттям 3048 (бронза) OMS Туреччина 4 429 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 7 предметів.

Набір посуду з антипригарним покриттям 3257 OMS Турція Набір посуду з антипригарним покриттям 3257 OMS Турція 1 343 грн.

Матеріал: алюміній, антипригарне покриття. Сотейник: об'єм 3,3 л. діаметр 26 см. Сковорода: об'єм 2,3 л, діаметр 26,0 см.

Выгодный комплект Набір посуду з антипригарним покриттям OMS Туреччина Набір посуду з антипригарним покриттям OMS Туреччина 2 274 грн.

Матеріал: литий алюміній. Покриття: антипригарне покриття. Діаметр сковороди: 26 см. Об'єм чайника: 3,0 л.

Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3047 (золото) OMS Туреччина Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3047 (золото) OMS Туреччина 2 781 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 6 предметів.

Выгодный комплект Набір каструля 4,3 л та сковорода 26 см OMS Туреччина Набір каструля 4,3 л та сковорода 26 см OMS Туреччина 1 891 грн.

Матеріал: литий алюміній. Покриття: антипригарне покриття. Діаметр сковороди: 26 см. Об'єм каструлі: 4,3 л. Тип плити: склокерамічна, газова, електрична. Підходить для миття в посудомийній машині.

Набір посуду DIE-CAST з антипригарним покриттям 3043 OMS Туреччина Набір посуду DIE-CAST з антипригарним покриттям 3043 OMS Туреччина 4 576 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 7 предметів.

Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3105 rose OMS Туреччина Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3105 rose OMS Туреччина 3 000 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 7 предметів.

Набір посуду з антипригарним покриттям OMS Туреччина Набір посуду з антипригарним покриттям OMS Туреччина 2 535 грн.

Матеріал: литий алюміній. Покриття: антипригарне покриття. Діаметр сковороди: 26 см. Об'єм каструль: 2,0 л, 3,5 л.

Набір посуду JARDINEIRE з антипригарним покриттям 3044 (золото, бронза) OMS Туреччина Набір посуду JARDINEIRE з антипригарним покриттям 3044 (золото, бронза) OMS Туреччина 4 727 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, в тому числі індукційні. Комплектація: 7 предметів.

Задаєте собі питання про те, яким повинен бути ідеальний посуд.

Чи повинен він мати гарний вигляд і особливе покриття?

Якщо вас хвилюють ці питання, значить ви ще не пробували готувати на ультрасучасному і практичному посуді з керамічним і антипригарним покриттям. Ці вироби універсальні, застосовні для будь-яких типів газових та електричних плит. Вони практичні, мають унікальний зовнішній вигляд. Страви, приготовані в такій каструлі чи гусятниці, матимуть неповторний смак. А головне достоїнство набору посуду з керамічним покриттям і антипригарним покриттям в тому, що такий посуд вимагає мінімум масла для приготування страв, таким чином задовольнить людей, що піклуються про своє здоров'я і зайвій вазі. Такі вироби не будуть зайвими на кухні.

 

У чому плюси і мінуси керамічного покриття

 

Для того, щоб переконатися в якості виробів, проведемо порівняльну характеристику.

У першу чергу, важливо розуміти, що подібні вироби мають спеціальну технологію виробництва. Особливий шар кераміки робить вироби захищеними зсередини і зовні, тому вони служать довше. Головний плюс в тому, що їжа в такій каструлі не пригорає, вона набуває приємний відтінок і гарний естетичний вигляд. Будь-яке блюдо має стати смачним, тому господині віддають свою перевагу таким наборам. Але при всіх достоїнствах за якістю виробники все ж не можуть довести споживачам абсолютну безпеку антипригарного покриття для здоров'я людини. Тому один з головних мінусів таких виробів - це можлива шкідливість складу. Щоб бути впевненим у якості товару звернути увагу потрібно на виробника. На превеликий, жаль не всі компанії мають позитивні відгуки. Пам'ятайте, що всі вироби з антипригарним покриттям мають певний термін експлуатації (не більше 2-х років), тому використовувати їх потрібно відповідно до рекомендацій.

 

Інші антипригарні покриття, чому віддати перевагу

 

Підбираючи набір для себе або на подарунок, пам'ятайте, що він повинен мати найвищий показник якості. Кожне покриття має свої особливості, тому враховуйте, що:

  1. Посуд з антипригарним покриттям не підходить для запікання в духовці.
  2. Для приготування їжі потрібно використовувати тільки дерев'яні ложки, які не пошкодять поверхню.

Віддаючи перевагу посуду з антипригарним покриттям, важливо пам'ятати про безпеку, тому в якості альтернативи має сенс звернути уваги на кухонні набори з нержавіючої сталі і чавуну.