Набір посуду з антипригарним покриттям OMS Турція Набір посуду з антипригарним покриттям OMS Турція 1 248 грн. 1 342 грн.

Матеріал: алюміній, антипригарне покриття. Сотейник об'єм 3,1 л. Сковорода діаметр 26,0 см.

Набір посуду з антипригарним покриттям OMS Турція Набір посуду з антипригарним покриттям OMS Турція 1 142 грн. 1 228 грн.

Матеріал: алюміній, антипригарне покриття. Сотейник об'єм 2,7 л. Сковорода діаметр 24,0 см.

Набір Мокко: каструля 4 л, сковорода 24 см та кришка 24 см ТМ Біол М24ПС Набір Мокко: каструля 4 л, сковорода 24 см та кришка 24 см ТМ Біол М24ПС 1 124 грн.

Комплектація: каструля 4 л, сковорода 24 см, кришка 24 см. Покриття антипригарне. Колір мокко.

Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3047 (крем) OMS Туреччина Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3047 (крем) OMS Туреччина 1 963 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 6 предметів.

Новинка Набір посуду DIE-CAST з антипригарним покриттям 3048 (бронза) OMS Туреччина Набір посуду DIE-CAST з антипригарним покриттям 3048 (бронза) OMS Туреччина 3 325 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 7 предметів.

Набір SoftTouch з антипригарним покриттям (К403ПС+28071П+26071П) Біол Набір SoftTouch з антипригарним покриттям (К403ПС+28071П+26071П) Біол 1 969 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Каструля на 4 л зі скляною кришкою. Сковорода діаметром 280 мм. Сковорода діаметром 260 мм.

Набір посуду з антипригарним покриттям OMS Туреччина Набір посуду з антипригарним покриттям OMS Туреччина 1 556 грн.

Матеріал: литий алюміній. Покриття: антипригарне покриття. Діаметр сковороди: 26 см. Об'єм чайника: 3,0 л.

Набір Мокко: каструля 5 л, сковорода 26 см та кришка 26 см ТМ Біол М26ПС Набір Мокко: каструля 5 л, сковорода 26 см та кришка 26 см ТМ Біол М26ПС 1 187 грн.

Комплектація: каструля 5 л, сковорода 26 см, кришка 26 см. Покриття антипригарне. Колір мокко.

Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3047 (золото) OMS Туреччина Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3047 (золото) OMS Туреччина 1 963 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 6 предметів.

Набір каструля 4,3 л та сковорода 26 см OMS Туреччина Набір каструля 4,3 л та сковорода 26 см OMS Туреччина 1 208 грн.

Матеріал: литий алюміній. Покриття: антипригарне покриття. Діаметр сковороди: 26 см. Об'єм каструлі: 4,3 л. Тип плити: склокерамічна, газова, електрична. Підходить для миття в посудомийній машині.

Акция Набір посуду DIE-CAST з антипригарним покриттям 3043 OMS Туреччина Набір посуду DIE-CAST з антипригарним покриттям 3043 OMS Туреччина 2 750 грн. 3 170 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 7 предметів.

Набір посуду з антипригарним покриттям OMS Туреччина Набір посуду з антипригарним покриттям OMS Туреччина 1 620 грн.

Матеріал: алюміній, антипригарне покриття. Комплектація: 4 предмета.

Задаєте собі питання про те, яким повинен бути ідеальний посуд.

Чи повинен він мати гарний вигляд і особливе покриття?

Якщо вас хвилюють ці питання, значить ви ще не пробували готувати на ультрасучасному і практичному посуді з керамічним і антипригарним покриттям. Ці вироби універсальні, застосовні для будь-яких типів газових та електричних плит. Вони практичні, мають унікальний зовнішній вигляд. Страви, приготовані в такій каструлі чи гусятниці, матимуть неповторний смак. А головне достоїнство набору посуду з керамічним покриттям і антипригарним покриттям в тому, що такий посуд вимагає мінімум масла для приготування страв, таким чином задовольнить людей, що піклуються про своє здоров'я і зайвій вазі. Такі вироби не будуть зайвими на кухні.

 

У чому плюси і мінуси керамічного покриття

 

Для того, щоб переконатися в якості виробів, проведемо порівняльну характеристику.

У першу чергу, важливо розуміти, що подібні вироби мають спеціальну технологію виробництва. Особливий шар кераміки робить вироби захищеними зсередини і зовні, тому вони служать довше. Головний плюс в тому, що їжа в такій каструлі не пригорає, вона набуває приємний відтінок і гарний естетичний вигляд. Будь-яке блюдо має стати смачним, тому господині віддають свою перевагу таким наборам. Але при всіх достоїнствах за якістю виробники все ж не можуть довести споживачам абсолютну безпеку антипригарного покриття для здоров'я людини. Тому один з головних мінусів таких виробів - це можлива шкідливість складу. Щоб бути впевненим у якості товару звернути увагу потрібно на виробника. На превеликий, жаль не всі компанії мають позитивні відгуки. Пам'ятайте, що всі вироби з антипригарним покриттям мають певний термін експлуатації (не більше 2-х років), тому використовувати їх потрібно відповідно до рекомендацій.

 

Інші антипригарні покриття, чому віддати перевагу

 

Підбираючи набір для себе або на подарунок, пам'ятайте, що він повинен мати найвищий показник якості. Кожне покриття має свої особливості, тому враховуйте, що:

  1. Посуд з антипригарним покриттям не підходить для запікання в духовці.
  2. Для приготування їжі потрібно використовувати тільки дерев'яні ложки, які не пошкодять поверхню.

Віддаючи перевагу посуду з антипригарним покриттям, важливо пам'ятати про безпеку, тому в якості альтернативи має сенс звернути уваги на кухонні набори з нержавіючої сталі і чавуну.