Акция Набір посуду 3-х предметний CREAM GRANITE WILMA PAPILLA Набір посуду 3-х предметний CREAM GRANITE WILMA PAPILLA 1 060 грн. 1 220 грн.

Сковорідка 24 см; Каструля зі скляною кришкою 22 см - 3,5 л; Покриття: антипригарне.

Акция Набір каструль Black Granite  WILMA  PAPILLA Набір каструль Black Granite WILMA PAPILLA 1 275 грн. 1 500 грн.

каструля зі скляною кришкою 20 см - 2,4 л каструля зі сляною кришкою 24 см - 4,2 л Виробник: Papilla (Туреччина)

Набір сковородок з антипригарним покриттям 3255 OMS Турция Набір сковородок з антипригарним покриттям 3255 OMS Турция 0 грн.

Матеріал: литий алюміній. Діаметри: 20 см, 24 см, 28 см. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних.

Набір посуду Granit з антипригарним покриттям 3023 OMS Туреччина Набір посуду Granit з антипригарним покриттям 3023 OMS Туреччина 4 521 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 7 предметів.

Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3047 (крем) OMS Туреччина Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3047 (крем) OMS Туреччина 2 781 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 6 предметів.

Набір посуду DIE-CAST з антипригарним покриттям 3048 (бронза) OMS Туреччина Набір посуду DIE-CAST з антипригарним покриттям 3048 (бронза) OMS Туреччина 4 429 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 7 предметів.

Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3031 OMS Туреччина Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3031 OMS Туреччина 0 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 6 предметів.

Набір посуду з антипригарним покриттям 3257 OMS Турція Набір посуду з антипригарним покриттям 3257 OMS Турція 1 343 грн.

Матеріал: алюміній, антипригарне покриття. Сотейник: об'єм 3,3 л. діаметр 26 см. Сковорода: об'єм 2,3 л, діаметр 26,0 см.

Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3047 (золото) OMS Туреччина Набір посуду ECO Granit з антипригарним покриттям 3047 (золото) OMS Туреччина 2 781 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 6 предметів.

Набір посуду KEOPS з антипригарним покриттям 3041 OMS Туреччина Набір посуду KEOPS з антипригарним покриттям 3041 OMS Туреччина 0 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит. Комплектація: 7 предметів.

Набір посуду DIE-CAST з антипригарним покриттям 3043 OMS Туреччина Набір посуду DIE-CAST з антипригарним покриттям 3043 OMS Туреччина 4 300 грн.

Набір з антипригарним покриттям. Використання: для всіх видів плит, крім індукційних. Комплектація: 7 предметів.

Задаєте собі питання про те, яким повинен бути ідеальний посуд.

Чи повинен він мати гарний вигляд і особливе покриття?

Якщо вас хвилюють ці питання, значить ви ще не пробували готувати на ультрасучасному і практичному посуді з керамічним і антипригарним покриттям. Ці вироби універсальні, застосовні для будь-яких типів газових та електричних плит. Вони практичні, мають унікальний зовнішній вигляд. Страви, приготовані в такій каструлі чи гусятниці, матимуть неповторний смак. А головне достоїнство набору посуду з керамічним покриттям і антипригарним покриттям в тому, що такий посуд вимагає мінімум масла для приготування страв, таким чином задовольнить людей, що піклуються про своє здоров'я і зайвій вазі. Такі вироби не будуть зайвими на кухні.

 

У чому плюси і мінуси керамічного покриття

 

Для того, щоб переконатися в якості виробів, проведемо порівняльну характеристику.

У першу чергу, важливо розуміти, що подібні вироби мають спеціальну технологію виробництва. Особливий шар кераміки робить вироби захищеними зсередини і зовні, тому вони служать довше. Головний плюс в тому, що їжа в такій каструлі не пригорає, вона набуває приємний відтінок і гарний естетичний вигляд. Будь-яке блюдо має стати смачним, тому господині віддають свою перевагу таким наборам. Але при всіх достоїнствах за якістю виробники все ж не можуть довести споживачам абсолютну безпеку антипригарного покриття для здоров'я людини. Тому один з головних мінусів таких виробів - це можлива шкідливість складу. Щоб бути впевненим у якості товару звернути увагу потрібно на виробника. На превеликий, жаль не всі компанії мають позитивні відгуки. Пам'ятайте, що всі вироби з антипригарним покриттям мають певний термін експлуатації (не більше 2-х років), тому використовувати їх потрібно відповідно до рекомендацій.

 

Інші антипригарні покриття, чому віддати перевагу

 

Підбираючи набір для себе або на подарунок, пам'ятайте, що він повинен мати найвищий показник якості. Кожне покриття має свої особливості, тому враховуйте, що:

  1. Посуд з антипригарним покриттям не підходить для запікання в духовці.
  2. Для приготування їжі потрібно використовувати тільки дерев'яні ложки, які не пошкодять поверхню.

Віддаючи перевагу посуду з антипригарним покриттям, важливо пам'ятати про безпеку, тому в якості альтернативи має сенс звернути уваги на кухонні набори з нержавіючої сталі і чавуну.