Каструля 2,4 л Cream Granite  WILMA  PAPILLA Каструля 2,4 л Cream Granite WILMA PAPILLA 684 грн.

Діаметр: 20 см Об"єм 2,4 л

Новинка Каструля 4,2 л Cream Granite  WILMA  PAPILLA Каструля 4,2 л Cream Granite WILMA PAPILLA 950 грн.

Покриття: антипригарне; Діаметр: 24 см; Об"єм : 4,2 л; Виробник : Papilla (Туреччина) .

Каструля Black Granite 2,4 л WILMA PAPILLA Каструля Black Granite 2,4 л WILMA PAPILLA 690 грн.

Покриття: антипригарне Діаметр: 20 см Виробник : Papilla (Туреччина)

Каструля квадратна антипригарна 4,4 л Мармур ТМ Zauberg 1224SN Каструля квадратна антипригарна 4,4 л Мармур ТМ Zauberg 1224SN 950 грн.

Об'єм: 4,4 л. Матеріал: алюміній. Покриття: антипригарне. Форма: квадратна.

Каструля квадратна антипригарна 3,5 л 1222-BL  Мармур ТМ Zauberg Каструля квадратна антипригарна 3,5 л 1222-BL Мармур ТМ Zauberg 920 грн.

Об'єм: 3,5 л. Матеріал: алюміній. Покриття: антипригарне. Форма: квадратна.

Каструля антипригарна К206РС 2,0 ,л  Граніт Грей ТМ Биол Каструля антипригарна К206РС 2,0 ,л Граніт Грей ТМ Биол 1 065 грн.

Матеріал: алюміній. Покриття: антипригарне покриття. Об'єм: 2,0 л.

Каструля з мармуровим покриттям OSCAR MASTER 3,7 л OSR-2102-20/1 Каструля з мармуровим покриттям OSCAR MASTER 3,7 л OSR-2102-20/1 710 грн. 840 грн.

Мармурове покриття. Діаметр: 20 см. Об'єм: 3,7 л.

Каструля з антипригарним покриттям 4,5 л 3120 клричнева OMS Туреччина Каструля з антипригарним покриттям 4,5 л 3120 клричнева OMS Туреччина 1 275 грн.

Об'єм 4,5 л. Діаметр 24 cм. Висота 13 см. Литий алюміній з мармуровим покриттям. Ручки: цільнолиті. Кришка: скло.

Каструля з антипригарним покриттям 5,6 л 3120 OMS Туреччина Каструля з антипригарним покриттям 5,6 л 3120 OMS Туреччина 1 325 грн.

Об'єм 5,6 л. Діаметр 26 cм. Висота 13 см. Литий алюміній з мармуровим покриттям. Ручки: цільнолиті. Кришка: скло.

Каструля з антипригарним покриттям 2 л 3141 (золото/бронза) OMS Туреччина Каструля з антипригарним покриттям 2 л 3141 (золото/бронза) OMS Туреччина 1 210 грн.

Об'єм 2 л. Діаметр 18 cм. Висота 8 см. Литий алюміній з мармуровим покриттям. Ручки: метал. Кришка: скло.

Каструлі, мабуть, найпопулярніший предмет на кухні будь-якої господині. Сьогодні в побуті каструлі з різних матеріалів: чавунні та алюмінієві, з нержавіючої сталі і керамічні, емальовані і з антипригарним покриттям. Так само велике розмаїття їх форм. Форма каструлі може залежати від того, для приготування якої страви вона призначена. Якщо ви збираєтеся купити каструлю, зверніть увагу на її обсяг, конфігурацію, подумайте, наскільки важливо для вас товщина дна, наявність шкали літражу на внутрішній стінці каструлі, отвори для виведення пари. В інтернет-магазині «До кухні» представлені каструлі відомих виробників, в тому числі керамічні каструлі і гусятниці.

Якщо ви хочете придбати каструлю, сковороду або гусятницю, зверніть увагу на моделі з антипригарним керамічним покриттям. Чому саме на них? Тому, що такий посуд на кухні будь-якої домогосподарки експлуатується активно і часто, а це значить, що і якість її повинно бути на найвищому рівні. Керамічне покриття має екологічно чистими характеристиками і покращує естетичні властивості каструль і гусятниць. Крім того, воно надає кухонному начинню більш привабливий зовнішній вигляд.

 

Особливості керамічного покриття каструль і гусятниць

 

Якщо ви вирішили придбати каструлю або гусятницю з керамічним покриттям, то вам буде цікаво дізнатися про основні переваги і недоліки виробів.

Почнемо з того що:

  • цей посуд буде мати найбільш високі антипригарні властивості,
  • залишки їжі з неї ви зможете з легкістю змивати,
  • в контакт з кислотами або лугами в їжі покриття вступати не стане.

Додайте до числа плюсів можливість витримувати нагрівання до 450 градусів і легкість таких виробів. Сучасні виробники пропонують широке розмаїття моделей. Гусятниці і каструлі виглядають привабливо і здатні стати справжньою окрасою вашої кухні.

Має керамічне покриття і свої мінуси. Наприклад, тривалість експлуатації каструль і гусятниць з ним буде невелика. Особливо, коли мова йде про каструлях, які використовуються досить часто. Максимальний період експлуатації складе близько року. Крім цього, якщо посуд буде піддаватися будь-яким температурним перепадам, на емалі утворються мікроскопічні тріщини.

 

Яке антипригарне покриття вибрати

 

Зверніть увагу, що у випадку з каструлями і качатницями покриття може бути як внутрішнім, так і зовнішнім. Крім керамічного, ви можете вибрати тефлонове антипригарне покриття. Воно також має цілій список переваг. У їх числі - висока екологічність і здатність зберігати корисні властивості продуктів харчування, що готуються.

Якщо ви вже придбали посуд, то для продовження періоду його роботи, вам слід уважно вивчити особливості експлуатації та догляду за ним.

Готуйте в задоволення :)