По вашому запиту товар не знайдений

Пити свій натуральний сік без добавок і консервантів в холодні зимові дні - це, безумовно, мрія кожного. Про те, щоб це бажання втілилося в реальність, потрібно подбати ще в літній період, а допоможе Вам у цьому пречудовий винахід - соковарка. Так, коли мова йде про великі обсяги соку, які підлягатимуть подальшій консервації, без неї просто не обійтися. А про те, як приготувати сік в домашніх умовах читайте в нашій статті.

 

Соковарка - проста реалізація інженерної думки

Купити соковарку

Для початку варто розібратися в тому, що ж являє собою соковарка. Принцип роботи цього диво-агрегату досить простий - під впливом пари із загальної маси фруктів виділяється сік. Як правило, типова соковарка складається з двох частин: ємності для води, а також ємності для скупчення соку, в якій є спеціальна трубка для зливу. У верхню ємність поміщають друшляк з фруктами (або іншими продуктами). У верхній частині соковарки конденсується пар, в результаті чого з неї виділяється сік, який далі стікає в ту чи іншу посудину по трубці для зливу.

Існує кілька класифікацій соковарок. Відповідно до першої з них, всі соковарки поділяють на електричні та моделі, яким потрібне зовнішнє джерело нагрівання. Єдиною відмінністю електричної соковарки від звичайної, є наявність вбудованого електронагрівача. Також соковарки класифікують за розміром посудини: бувають моделі від чотирьох до двадцяти літрів.

При приготуванні їжі в соковарці потрібно пам'ятати ряд простих правил, а саме:

  1. Стежити за рівнем води, щоб не пригоріло днище скороварки;
  2. Заповнювати нижню ємність водою не більше, ніж на ¾;
  3. Після кожного використанням потрібно чистити соковарку, а особливо клапан і трубку;
  4. Ретельно мити фрукти, позбутися від кісточок і плодоніжок.

Варто відзначити, що готувати за допомогою соковарки можна не тільки соки, але і багато інших продуктів. Купити соковарку просто, замовив її в нашому магазині. Якщо Ви купили соковарку, то тепер Вам не потрібна пароварка, щоб смачно приготувати, скажімо, рибу, м'ясо або овочі, адже принцип їх роботи ідентичний. Готувати вищеперелічені блюда можна також, як їх сік. Перед цим варто лише додати необхідні спеції.