Набір каструль з нержавіючої сталі СВ-1145 Con Brio 1 040 грн.

Комплектація: кастрюлі 2,7 л; 3,7 л; 4,9 л. Дно капсульне: індукційне. Виробник: Con Brio.

Набір каструль з нержавіючої сталі СВ-1140 Con Brio 838 грн.

Матеріал: нержавіюча сталь. Об'єм каструль : 2 л; 2,7 л; 3,7 л. Використання на всіх видах плит.

Набір посуду UNIVERSUM Vinzer 89032 6 716 грн.

Набір з 14 предметів (включаючи кришки). Харчова сталь FERRINOX® 18/10. Дно: технологія кріплення «Impact Bonding». Ручки: нержавіюча сталь, точкова пайка. Кришки: скло з отвором для пара.

Набір посуду ASTRO 89038 Vinzer 4 315 грн.

Набір з 7 предметів (рахуючи кришки). Харчова сталь FERRINOX® 18/10. Дно: технологія кріплення «Impact Bonding». Ручки: нержавіюча сталь, точкова пайка з силіконовою вставкою. Кришки: скло.

Набір каструль з нержавіючої сталі СВ-1143 Con Brio 1 003 грн.

Каструлі 2,0 л, 3,7 л, 4,9 л. Дно: 5-ти шарове індукційне. Ручки: нержавіюча сталь, заклепувальне з'єднання.

Набір каструль на 3,7 л та 4,5 л з нержавіючої сталі Грація (2-х предметний) Metrot / Metalac 2 135 грн.

Комплектація: 2 каструлі. Об'єм каструль: 3,7 л, 4,5 л. Стальна кришка. Матеріал: високоякісна нержавіюча сталь марки 18/10. Країна виробник: Сербія.

Набір каструль 6-ти предметний MAXMARK МК-6506В 1 075 грн.

Набір із 6 предметів (включаючи кришки)\ Каструлі 3,0л; 4,0л; 5,0л. Харчова нержавіюча сталь 18 \ 10. Дно: капсульне. Ручки: нержавіюча сталь заклепувальне з'єднання. Кришки: жаростійке скло з отвіром для виходу пару. Полірування глянцеве.

Набір каструль 6-ти предметний MAXMARK МК-VS5506В 1 182 грн.

Набір із 6 предметів (включаючи кришки)\ Каструлі 3,0л; 4,0л; 5,0л. Харчова нержавіюча сталь 18 \ 10. Дно: капсульне. Ручки: нержавіюча сталь заклепувальне з'єднання. Кришки: жаростійке скло з отвіром для виходу пару. Полірування глянцеве.

Набір каструль MAXMARK МК-7506В 6-ти предметний 932 грн.

Набір із 6 предметів (включаючи кришки)\ Каструлі 3,0 л; 4,0 л; 5,0 л. Харчова нержавіюча сталь 18 \ 10. Дно: капсульне. Ручки: нержавіюча сталь заклепувальне з'єднання. Кришки: жаростійке скло з отвіром для виходу пару. Полірування матове.

Набір посуду Progresso Vinzer 89021 3 713 грн.

Набір каструль від Vinzer з 9 предметів ( включно з кришками ). Виготовлено з високоякісної харчової сталі FERRINOX® 18/10. Дно: технологія кріплення «Impact Bonding». Ручки: нержавіюча сталь, не нагріваються.

Набір посуду Culinaire з 6 предметів Vinzer 89030 1 826 грн.

Набір каструль від Vinzer з 6 предметів (включаючи кришки) . Виготовлено з високоякісної харчової сталі FERRINOX® 18/10. Дно: технологія кріплення «Impact Bonding». Ручки: нержавіюча сталь FERRINOX®18/10

Набір каструль із нержавіючої сталі СВ-1152 Con Brio 1 629 грн.

Матеріал: нержавіюча сталь. Об'єм каструль: 2,0 л, 2,7 л, 3,7 л, 4,9 л, 6,3 л. Використання на всіх видах плит.

12 24 48 96

Стильні каструлі і сковорідки з нержавіючої сталі по праву користуються популярністю серед більшості господинь. Адже такий посуд відрізняється не тільки елегантністю і вишуканою стриманістю зовнішнього вигляду, але й має досить багато переваг.

  • По-перше, потрібно відзначити довговічність цього посуду. Завдяки міцності використовуваного матеріалу він може служити десятиліттями при забезпеченні правильного використання та догляду. При цьому така каструля не псується від корозії і деформації, не б'ється і не окислюється, дозволяє тривале зберігання готової їжі в ній.
  • По-друге, структура товстого дна гарантує високу теплопровідність і теплоємність, не допускає пригорання продуктів. Ця особливість також дозволяє готувати більш корисну і здорову їжу, допускаючи менше використання жирів і незначні втрати поживних речовин.
  • По-третє, такий посуд може застосовуватися на будь-яких видах плит: газових, електричних, індукційних.

Каструлі та сковорідки з нержавіючої сталі приносять комфорт і стиль на Вашу кухню.

 

Набір посуду Vinzer - висока якість і доступна ціна

Набір посуду Vinzer

Ми пропонуємо найкращі набори посуду з високоякісної харчової сталі. Велика різноманітність моделей каструль, їх кількості та дизайну допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант, що буде відповідати всім Вашим вимогам. Ви зможете звернути увагу на відмінність в технологіях кріплення дна або особливості ручок каструль, формі і матеріалі кришок до них. У нас представлений великий асортимент наборів посуду від виробників, які щороку підтверджують своє лідерство в цій області поліпшеними характеристиками своєї продукції. Ви особисто зможете переконатися у високій якості посуду від Vinzer і MAXMARK. При цьому ціни нашого магазину приємно здивують Вас, а відповідальність і швидкість виконання замовлень викличе у Вас бажання стати нашим постійним клієнтом.

Набори з нержавіючої сталі також можуть стати вишуканим і практичним подарунком до будь-якого свята. Адже такий статусний посуд буде гармонійно виглядати в будь-якому кухонному інтер'єрі і стане незамінним помічником в приготуванні вишуканих страв.

Купуючи набори посуду у нас, Ви отримуєте чудову якість товару, високий рівень обслуговування, безпеку і надійність співробітництва, а також стаєте щасливим власником розкішних каструль і сковорідок. Одного разу звернувшись в наш магазин і ставши володарем набору посуду Vinzer або іншого придбаного вами товару ви стаєте нашим в гостем в кращих традиціях сходу з усіма законами любові та поваги. Ми вкомплектуємо вашу кухню повністю, економлячи при цьому час і доставляючи задоволення від покупок.