Каструля чавунна зі скляною кришкою 4 л P-4L-6 ТМ BRIZOLL Каструля чавунна зі скляною кришкою 4 л P-4L-6 ТМ BRIZOLL 1 165 грн.

Матеріал: чавун. Об'єм: 4 л. Підходить для всіх видів плит, в т.ч. індукційних.

Каструля чавунна з кришкою на 6 л P-6L-1 ТМ BRIZOLL Каструля чавунна з кришкою на 6 л P-6L-1 ТМ BRIZOLL 1 545 грн.

Матеріал: чавун. Об'єм 6,0 л.

Каструля чавунна зі скляною кришкою 6 літрів Біол 0206С Каструля чавунна зі скляною кришкою 6 літрів Біол 0206С 945 грн.

Матеріал: чавун. Об'єм 6 л. Підходить для всіх видів плит, в т.ч. індукційних.

Каструля чавунна зі скляною кришкою 4 літри біол 0204С Каструля чавунна зі скляною кришкою 4 літри біол 0204С 791 грн.

Матеріал: чавун. Об'єм 4 л. Підходить для всіх видів плит, в т.ч. індукційних.

Дорогі покупці, опинившись перед вибором між чавуном і алюмінієм при покупці каструлі вам необхідно знати деякі особливості даних матеріалів. Ми допоможемо вам розібратися в цьому.

 

Чим хороша чавунна каструля

Надійність чавунних каструль без будь-якого напилення перевірена століттями, їх правда, складно назвати привабливими і красивими, але зате в їх антипригарних нешкідливих властивостях не варто сумніватися і навіть замислюватися. На відміну від інших каструль, в яких використовується тефлонове або яке-небудь інше антипригарне напилення, в чавунних варіантах даної категорії посуду, антипригарне покриття не руйнується, а навпаки, поліпшується з кожним роком використання. Даний факт обумовлюється структурою самого чавуну, яка має здатність вбирати жири і утворювати з них під дією температур якісне антипригарне покриття.

 

Алюмінієва каструля як альтернатива

Кастрюлі Біол

Алюмінієва каструля є чудовим аналогом чавунному варіанту. Даний факт обумовлюється тим, що такий матеріал, як алюміній володіє відмінним рівнем теплової провідності, це говорить про те, що процес приготування їжі скорочується в рази. Бувають як литі, так і штамповані алюмінієві каструлі. Краще віддавати свою перевагу литим варіантам, оскільки вони володіють кращими експлуатаційними та технічними характеристиками. Литий варіант алюмінієвої каструлі має більш товсте дно і стінки, а їжа, яка готується в такій каструлі, буде тушкуватися максимально рівномірно.

 

Де купити чавунну каструлю. Каструля алюмінієва під замовлення

Наш інтернет-магазин надає прекрасну можливість купити чавунну каструлю або каструлю алюмінієву, інший посуд за вигідною вартістю. Професійні менеджери проконсультують і підберуть товар відповідно вашим бажанням і можливостям. При покупці в нашому інтернет-магазині, клієнт отримує ряд переваг:

  • Широкий і різноманітний асортимент товару;
  • Демократичні ціни;
  • Товар високої якості;
  • Безліч варіантів оплати.

  Каструлі від інтернет-магазину До Кухні - це гарантія довговічності, якості та надійності. Вибравши наш магазин, ви завжди залишитеся задоволені покупкою.