Продукція «Керченського металургійного комплексу» добре відома далеко за межами України. З дня свого заснування в 1900 році виробничий комплекс фокусувався на випуску емальованого посуду із сталі, а також пластмасових і гумових виробів для потреби залізничного господарства. Сьогодні ВАТ "Керченський металургійний комбінат" - найбільше і одне з найстаріших виробничих комплексів цього напрямку. Потужна виробнича база, налагоджені партнерські зв'язки і досвідчений персонал дозволяє заводу випускати якісну і конкурентоспроможну продукцію.

У нашому магазині ви також можете знайти продукцію гідних конкурентів, таких як СтальЕмаль і TM EPOS.

 

Керченський посуд - достойна якість і адекватна ціна

Вітчизняного покупця продукція підприємства завоювала завдяки надійності в експлуатації предметів посуду, вдалою ціновою політикою та високою якістю продукції. Комплекс успішно випускає продукцію не тільки для українського ринку, але й успішно експортує її за кордон.

Продукція «Керченського металургійного комплексу» на сьогоднішній день представлена:

  1. Різними каструлями з широким розмаїттям форм і розмірів
  2. Відрами різних обсягів.
  3. Зручними тазами для різних завдань.
  4. Чайниками.
  5. Гуртками та мисками
  6. Баками малих і великих обсягів.
  7. Друшляк.

Слід зазначити, що всі вироби зі сталі покриваються подвійним шаром емалі, що перешкоджає контакту їжі з металом і захищає виріб від корозії і лужного середовища на тривалий час. Асортимент продукції у супроводі з детальним описом і фотографіями посуду можна побачити на сайті інтернет-магазину. Всі вироби відповідають необхідним екологічним норам і є повністю безпечними у використанні.

 

Керченський емальований посуд зручно купувати в інтернеті

Інтернет-магазин пропонує придбати продукцію підприємства, що надзвичайно зручно для сучасного споживача. Поєднання простоти, надійності і практичності емальованого посуду при збереженні доступної широкому споживачеві цінової політики роблять продукцію підприємства «Керченського металургійного комбінату» одним з визнаних лідерів ринку. Сегмент інтернет продажів користується все зростаючим попитом через оперативність й простоту здійснення покупок.