Як зустріти Новий 2017 рік?

За вікном вже середина листопада, тож вже час замислитись про те, де і з якими подарунками святкувати Новий 2017 рік Вогняного півня!

Де?

Вогняний Півень вважає за краще дотримуватись сімейних традицій. Тому зустріти Новий 2017 рік Півня рекомендується вдома, у колі сім’ї та близьких.

Які кольори?

Кольорова гама прийдешнього року – червоно-золотиста. Якщо ж ці кольори вам не до вподоби, можна обрати синій або фіолетовий. В одязі цих кольорів господар року точно вас помітить.

Як декорувати?

Декорація святкового столу має бути витримана в одному стилі та бути яскравою і з фантазією. Адже Півень – птах елегантний та витончений. Не варто зловживати новорічною мішурою. Достатньо буде свічок, які можна придбати окремо або в комплекті за вигідною ціною при купівлі каструлі ТМ Metalac.
На столі має бути щось зроблене вашими руками – серветка, прикрашена пляшка шампанського, композиція зі свічками. Господар прийдешнього року негативно ставиться до всього ненатурального. Тож якщо головну страву ви приготуєте в керамічній формі червоного або бежевого кольору, можете розраховувати на прихильність Півня.

Які новорічні страви?

При приготуванні новорічного частування краще уникати страв з м’яса птиці. На думку астрологів, комбінація мяса та морепродуктів принесе достаток в родину. Алкоголю має бути в міру, інакше якщо ви втратите самоконтроль, удача відвернеться від вас. Десерти можна прикрасити зернами злаків, наприклад, кунжутом або льоном.

Що дарувати?

Виходячи з характеру господаря року, подарунки мають бути корисними. А зображення самого півня дуже порадує його. Ми вже подбали про такі подарунки і приготували емальовані каструлі Золотий півник саме в червонясто-золотавій гамі TM Metalac. Хоча у нас є й інші новорічні пропозиції, які ви знайдете на сайті в розділі Акційні пропозиції.
Додати коментар